callback na nomadické číslo - vyřešeno

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
Stepijana
Příspěvky: 58
Registrován: sob 24. lis 2012 10:40:01

callback na nomadické číslo - vyřešeno

Příspěvek od Stepijana »

Dobrý den. Mám dotaz. Callback mám nastaven zatím tak, že mě mohou lidé callbackem volat na moje mobilní číslo 723 xxx xxx prostřednictvím mého nomadického čísla 910 xxx xx1. Z účtu se mi pak strhává za volání odorik - volající mobil(1 Kč) Odorik volaný mobil (1 Kč).

A teď k dotazu.
Jestliže přidělím k mému účtu další nomadické číslo (910 xxx xx2) je možné volat způsobem ?: callbackem volat na moje nomadické číslo 910 xxx xx1 prostřednictvím mého dalšího nového nomadického čísla 910 xxx xx2. Z účtu se mi pak bude strhávat volání odorik - volající mobil(1 Kč) Odorik - volané nomadické číslo registrované v síti odorik 0 Kč ??

Děkuji za odopověď
Naposledy upravil(a) Stepijana dne úte 25. čer 2013 10:58:53, celkem upraveno 1 x.
odorik_brno
Příspěvky: 44
Registrován: ned 20. led 2013 18:11:03

Re: callback na nomadické číslo

Příspěvek od odorik_brno »

Ano přesně tak.Volání mezi všemi linkami v síti Odorik (Internet) je zdarma. Ke každé lince si můžete zakoupit jeden z níže uvedených typů telefonních čísel:

geografické číslo - číslo pevné linky z Vašeho kraje (jednorázový poplatek 20,- Kč)
nomadické číslo - internetové mobilní číslo (jednorázový poplatek 10,- Kč)
zelená linka - bezplatné číslo pro volajícího (číslo, začínající 800…)
Stepijana
Příspěvky: 58
Registrován: sob 24. lis 2012 10:40:01

Re: callback na nomadické číslo

Příspěvek od Stepijana »

Děkuji za odopověď :D
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2589
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: callback na nomadické číslo - vyřešeno

Příspěvek od Pitomec »

Není to moc složitý? Dá se přece volat přímo z/na původního nomáda, pokud je registrován v síti.
Obrázek
jimisoft
Příspěvky: 71
Registrován: pát 24. kvě 2013 18:40:12

Re: callback na nomadické číslo - vyřešeno

Příspěvek od jimisoft »

Ten model callbacku na číslo Odoriku je hezký, ale často se mi stává, že volání selže (FAILED CONGESTION).
Např. 64726170, 64726200.
Netuším proč.

Odesláno z mého GT-I9505 pomocí Tapatalk 4 Beta
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8193
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: callback na nomadické číslo - vyřešeno

Příspěvek od xsouku04 »

jimisoft píše:Ten model callbacku na číslo Odoriku je hezký, ale často se mi stává, že volání selže (FAILED CONGESTION).
Např. 64726170, 64726200.
Netuším proč.

Odesláno z mého GT-I9505 pomocí Tapatalk 4 Beta
Vypadá to, že se to stávalo jen dnes v cca 17:45, kdy jsme nejspíš měli krátký výpadek kvůli změnám, které provádíme.
jimisoft
Příspěvky: 71
Registrován: pát 24. kvě 2013 18:40:12

Re: callback na nomadické číslo - vyřešeno

Příspěvek od jimisoft »

Děkuji za rychlou odpověď. Bylo to opravdu od 17:43 do 17:45. Teď už funguje stejně spolehlivě jako dříve.

Odesláno z mého GT-I9505 pomocí Tapatalk 4 Beta
Stepijana
Příspěvky: 58
Registrován: sob 24. lis 2012 10:40:01

Re: callback na nomadické číslo - vyřešeno

Příspěvek od Stepijana »

Pitomec píše:Není to moc složitý? Dá se přece volat přímo z/na původního nomáda, pokud je registrován v síti.
No i to jsem vyzkoušel. Ovšem jde o to že když jsem připojen mob. telefonem na nomadické číslo přes wifi a dcera se mě pokoušela volat callbackem, tak pro to použila stejné nomadické číslo. Zazvonilo mi to, ale po zvednutí mi to hlásilo obsazení. Zjevně pro to, že jsem volal jakoby z čísla x opět na číslo x. Možná by mohla pro callback použít mé geografické číslo, ale pokud by pak volala na geo. číslo, stalo by se asi to samé.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2589
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: callback na nomadické číslo - vyřešeno

Příspěvek od Pitomec »

To pak jo, jedná se vlastně o dva účastníky, tak ať má každý svoje číslo :-)
Obrázek
Odpovědět