Odorik virtuálním mobilním operátorem

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8193
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od xsouku04 »

MilanMr píše:Lze přes nechytrý telefon při využití callbacku zjistit stav kreditu?
Místo volaného čísla prostě zadáte jen 0# a přečte to aktuální kredit.
k.hrdina
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 06. zář 2012 11:45:58
Bydliště: Klatovy

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od k.hrdina »

Lze už vyzvednout sim kartu v Praze?
nunyf
Příspěvky: 82
Registrován: stř 06. bře 2013 9:13:43

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od nunyf »

xsouku04 píše:
MilanMr píše:Lze přes nechytrý telefon při využití callbacku zjistit stav kreditu?
Místo volaného čísla prostě zadáte jen 0# a přečte to aktuální kredit.
Ale to už zřejmě za malý poplatek.
MiD
Příspěvky: 30
Registrován: pon 15. črc 2013 7:50:14

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od MiD »

MiD píše:
xsouku04: Úplně na začátku roaming nebude...
Ach jaj, to je ale škoda! Ja strávim ročne niečo vyše mesiaca na služobných cestách (väčšinou po Európe) plus časť dovolenky na Slovensku... Roaming teda potrebujem ako soľ, treba si s kolegami v zahraničí dohodnúť večeru a tak, a byť dostupní pre českú časť rodiny v prípade dovolenky! Tak teraz neviem, čo s tým. Odorika som si hodne obľúbil... A manželka si SIMku bez roamingu určite nekúpi... Kedy uvažujete spustiť aj roaming (na jeseň, či až na budúci rok)? Nešlo by aspoň povoliť na roaming SMS a príchodzie hovory (t.j. callback s SMS objednaním)?
xsouku04: Tomu, kdo často často obecně cestuje, bych zatím doporučil si pořídit speciální roamingovou simkartu, na které má příchozí hovory pro většinu zemí zdarma nebo za nižší cenu.
No, neorientujem sa v tejto možnosti, skúsil som zagoogliť, ale nie som z toho múdrejší... Môžete byť konkrétnejší?
Nešlo by povoliť roaming za nejakú vratnú istinu (500-1000Kč) s tým, že by sa po roku tá istina mohla použiť na kredit? Tie medzinárodné SIMky nie sú pre mňa riešením, neplánujem prevolať ročne takú sumu, aby sa to oplatilo. Chcem byť však v kontakte a tak si v zahraničí potrebujem poslať pár SMSiek, či v prípade nutnosti aj zavolať...
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8193
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od xsouku04 »

Nešlo by povoliť roaming za nejakú vratnú istinu (500-1000Kč) s tým, že by sa po roku tá istina mohla použiť na kredit? Tie medzinárodné SIMky nie sú pre mňa riešením, neplánujem prevolať ročne takú sumu, aby sa to oplatilo. Chcem byť však v kontakte a tak si v zahraničí potrebujem poslať pár SMSiek, či v prípade nutnosti aj zavolať...
Myslím, že by v tom neměl být problém. Musíme to otestovat, ceník přidáme.
tom.i
Příspěvky: 14
Registrován: úte 28. úno 2012 13:41:36

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od tom.i »

Chtel bych se zeptat, jestli je Odorik nejak napevno svazany s GTS. Pokud by napr.do Vodafone site prisel nejaky virtual a mel lepsi nabidky jestli by Odorik mohl prejit, nebo proste pokud uz je to u GTS (T-debile), tak uz pres to nejede vlak a neda se svitit?
Jestli neni treba lepsi jeste pockat, co se vyvrbi do pul roku nebo do roku..
DIky za osvetu a omlouvam se pokud je to lamerni dotaz ;)
Vilém

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od Vilém »

Dobrý den Odoriku

Jsem zákazníkem MOBILU.CZ a také jsem velmi spokojeným VOIP zákazníkem Odoriku s účtem. Proto jsem byl připraven přejít i na mobilní volání k Odoriku a mít jeden účet s kreditem. Po zhlednutí mobilního tarifu, kde je nutné platit 1,-Kč za den u mobilního tarifu, tak přejití k Odoriku od MOBILU.CZ u mne nepřipadá ani náhodou. Odorik to prostě podělal!

Vysvětlím proč:
Exspirace účtu u Odoriku 2 roky, poplatek 1,-Kč za den, to je 730,-Kč, které budou odečteny z účtu a to jsem nevolal ani minutu!

Exspirace kreditu u MOBILU.CZ je 6 měsíců a nabití kreditu 200,-Kč to máme 800,-Kč za 2 roky. Volání u MOBILU.CZ je za 2.50,-Kč va všechny linky bez rozdílů a k tomu internet zdarma! Přenos čísla a SIM karta zdarma! To máme 800,-Kč za 2 roky děleno 2.50,-Kč = 320 minut které mám na volání.

BLESK MOBIL je na tom podstatně hůře než MOBIL.CZ protože musíte nabíjet částkou 250,-Kč a to každé 3 měsíce to máte za 2 roky 8 x 250 = 2.000,-Kč a to ještě bez internetu. V tomto směru je na tom MOBIL.CZ jednička u nás co se týče předplacenek.

Navrhuji Odoriku ať se nad tím zamyslí a něco s tím udělá.
Navrhoval by ať tento stavající mobilní tarif ponechá a k němu přidá další tarif, který bude bez 1,-Kč poplatku na den s voláním za 2.50,-Kč va všechny linky operátoru bez rozdílů, tak jako u MOBILU.CZ, případně v hranici ceny mezi 2.50,-Kč a 2,-Kč, to podle toho, aby byl Odorik ziskový a neprodělával. Samozdřejmostí zustává jeden účet jak pro VOIP, tak pro mobilní volání s exspirací 2 let. Z těchto dvou tarifů by si mohl zákazník vybrat a jsem si 100% jistý, že si vybere tarif, který navrhuji.
Poplatek 300,-Kč za přenos císla je také nešťastně nastaven, měl by být zdarma, aby přilákal více zákazníků!

s Pozdravem Vilém váš spokojený IP zákazník
Kad

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od Kad »

Máte již zastaralé informace..... Blesk mobil: 150+200+200+200=750 na dva roky! nyní mají do konce srpna, pokud to opět neprodlouží, akci - ke každému dobití 300 přidají 100, pak je volání za 1,875 Kč/minuta.... To nic, jen jste malinko mimo...... Nic si z toho nedělejte, já také!
Návštěvník

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od Návštěvník »

Pane Viléme, nechcete si zřídit vlastní firmu: VoIP+GSM? Nic to není, jistě by se Vám dařilo lépe a při Vašich cenách by to bylo super....
alfi
Příspěvky: 727
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: Odorik virtuálním mobilním operátorem

Příspěvek od alfi »

Vilém píše: Exspirace účtu u Odoriku 2 roky, poplatek 1,-Kč za den, to je 730,-Kč, které budou odečteny z účtu a to jsem nevolal ani minutu!

Exspirace kreditu u MOBILU.CZ je 6 měsíců a nabití kreditu 200,-Kč to máme 800,-Kč za 2 roky. Volání u MOBILU.CZ je za 2.50,-Kč va všechny linky bez rozdílů a k tomu internet zdarma! Přenos čísla a SIM karta zdarma! To máme 800,-Kč za 2 roky děleno 2.50,-Kč = 320 minut které mám na volání.
...
1,70/min + 30 kč/měs nebo 2,50/min + 0 kč /měs.. to za měsíc neprovoláte ani 30 min? a co potom s takovým zákazníkem? (poslat k vodafonu s nulovým paušálem? :) )

ono už to někde v diskuzích o virtuálech zaznělo - na 1-2-3 cenových programech nikdy nepostavíte službu tak, aby vyhovovala úplně všem zákazníkům.. tedy každý operátor si spočítá svou nejčastější skupinu a té postaví nabídku na míru. ostatní se musí přizpůsobit - nebo jít jinam, pokud je rozdíl 10-30 kč měsíčně tak podstatný (to není ani jedna plzeň)
Odpovědět