CSipSimple plugin callback

Jak ovládat Odorik a používat služby pomocí speciálních programů a aplikací.
xtonda
Příspěvky: 770
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: CSipSimple plugin callback

Příspěvek od xtonda »

Ještě dodatek, něco takového to dělá, když sem si hrál se vestavěným SIPem, to se pak rozhodnutí mezi GSM a VoIP skutečně dělalo až v dalším kroku po volbě Phone, kdy systémový Phone obsluhuje jak GSM i VoIP a rozhoduje se až v dalším kroku.
xtonda
Příspěvky: 770
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: CSipSimple plugin callback

Příspěvek od xtonda »

xsouku04 píše:A co náš oficiální program pro zpětné volání.
http://forum.odorik.cz/viewtopic.php?f=14&t=1217
Není v Play store, jako by nebyl.
Uživatelský avatar
blayen
Příspěvky: 67
Registrován: stř 18. zář 2013 9:50:38
Bydliště: Liberec

Re: CSipSimple plugin callback

Příspěvek od blayen »

Tak sem to celkem elegantně pořešil. Simple callback (o pár vláken vedle) se sufixem *0 :-) normálně z dialeru přidam za volaný číslo *0 a dám volat přes normální síť a hotovo. Android mi při prohledávání telefonního seznamu po vybrání kontaktu vyplní jeho telefonní číslo a já jen doplnim tu nulu. takže odpadá nutnost použití dalších aplikací/pluginů. :) Jen doufam, že tahle funkcionalita bude i nadále :-) btw jak píše tonda proč neni ta odoričí app v play store? neprošla schvalovacim procesem nebo to nikdo nezkoušel?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: CSipSimple plugin callback

Příspěvek od xsouku04 »

blayen píše:Tak sem to celkem elegantně pořešil. Simple callback (o pár vláken vedle) se sufixem *0 :-) normálně z dialeru přidam za volaný číslo *0 a dám volat přes normální síť a hotovo. Android mi při prohledávání telefonního seznamu po vybrání kontaktu vyplní jeho telefonní číslo a já jen doplnim tu nulu. takže odpadá nutnost použití dalších aplikací/pluginů. :) Jen doufam, že tahle funkcionalita bude i nadále :-) btw jak píše tonda proč neni ta odoričí app v play store? neprošla schvalovacim procesem nebo to nikdo nezkoušel?
Není hotová, nyní bude nová verze. Ale měl by s tím už začít.
xtonda
Příspěvky: 770
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: CSipSimple plugin callback

Příspěvek od xtonda »

V Play se snad neschvaluje, ale založení účtu pro nahrávání aplikací stojí 20 USD, tak možná proto.
4smart.cz
Administrátor
Příspěvky: 1373
Registrován: úte 12. říj 2010 9:16:11
Kontaktovat uživatele:

Re: CSipSimple plugin callback

Příspěvek od 4smart.cz »

Dobrý den,

právě na fulltime pracuji na nové verzi aplikace Odorik callback pro android.
Stav vývoje můžete sledovat v changelogu a aplikaci stáhnout zde:

https://www.4smart.cz/OdorikCallbackAndroidApp/

Momentálně je rozpracovaná verze 1.2, která již bude podle mého soudu hodna zařazení do Google AppStore jako oficiální aplikace Odoriku.
Bude mít nejen lepší design (již má), ale lepší stabilitu, ovladatelnost i nějaké funkce navíc pro náročné uživatele Odoriku, jako je nastavování přesměrování
nebo paralelní vyzvánění na zvláštním telefonním čísle. Novinkou bude také možnost callbacku na Skype login !

J.M.
Odpovědět