Placené SMS z webu

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Odpovědět
brabitom
Příspěvky: 28
Registrován: úte 16. črc 2013 21:45:08

Placené SMS z webu

Příspěvek od brabitom »

Vím, že už se to tu několikrát různě řešilo, v různých vláknech, nicméně přímý dotaz a přímá odpověď tu nepadla (nebo jsem ji nenašel).

Takže se chci zeptat, zda plánujete vytvořit, mimo současné SMS brány, také klasickou webovou SMS bránu pro vlastníky SIM karet Odorik?

Osobně nerad píšu SMS, ovšem občas to nejde jinak a SMSku napsat musím. Nesnáším ale psání SMS na mobilu a tak bych uvítal poslání SMS z webu, se svým telefonním číslem (Odorik) jako odesílatele a s jistotou, že dorazí.
Nejde mi o cenu, klidně ať je stejná jako když SMSku pošlu z mobilu, jde mi hlavně o pohodlné posílání, nic víc, nic míň.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8165
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Placené SMS z webu

Příspěvek od xsouku04 »

Bohužel technicky to není možné.
Neexistuje pro nás způsob jak odeslat z webu SMS tak, aby jako odesilatel bylo vaše číslo a zároveň byla dobrá spolehlivost této služby.

Službu bychom mohli nabídnout, ale odeslání sms by bylo výrazně dražší - tedy myslím, že to nemá smysl.

Jaký máte telefon ? Pokud android, můžete použít klávesnici vašeho počítače a přesto odesílat sms z Vašeho mobilu.

http://forum.odorik.cz/viewtopic.php?f=14&t=2115

Jsou tam tipy na více různých programů.
brabitom
Příspěvky: 28
Registrován: úte 16. črc 2013 21:45:08

Re: Placené SMS z webu

Příspěvek od brabitom »

xsouku04 píše:Bohužel technicky to není možné.
Neexistuje pro nás způsob jak odeslat z webu SMS tak, aby jako odesilatel bylo vaše číslo a zároveň byla dobrá spolehlivost této služby.

Službu bychom mohli nabídnout, ale odeslání sms by bylo výrazně dražší - tedy myslím, že to nemá smysl.
Aha, myslel jsem, že jako virtuální operátor tuto možnost máte. Překvapuje mě, že ne. Tím je vše řečeno.
xsouku04 píše:Jaký máte telefon ? Pokud android, můžete použít klávesnici vašeho počítače a přesto odesílat sms z Vašeho mobilu.
http://forum.odorik.cz/viewtopic.php?f=14&t=2115
Jsou tam tipy na více různých programů.
Ano o tom vím, ale to není pro mě ta nejlepší cesta.


Díky za odpověď.
JPT
Příspěvky: 331
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Re: Placené SMS z webu

Příspěvek od JPT »

Něco mě napadalo, ale asi asi to bude blbost, když pan Soukup psal, že to neni technicky možné, ale tak napíšu to: Co kdyby se vyhradil jeden mobil s Odorik SIM, který by se "připichl" na ústřednu a když by někdo poslal SMS z webu a chtěl tam svoje číslo, tak byse tomu mobilu na chvíli přiřadil CLIP (nebo prostě číslo) odesílatele ?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8165
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Placené SMS z webu

Příspěvek od xsouku04 »

JPT píše:Něco mě napadalo, ale asi asi to bude blbost, když pan Soukup psal, že to neni technicky možné, ale tak napíšu to: Co kdyby se vyhradil jeden mobil s Odorik SIM, který by se "připichl" na ústřednu a když by někdo poslal SMS z webu a chtěl tam svoje číslo, tak byse tomu mobilu na chvíli přiřadil CLIP (nebo prostě číslo) odesílatele ?
CLIP umíme dělat na volání ne na SMS.
Odpovědět