Jak zruším či smažu přiřazené linky ?

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
vts
Příspěvky: 8
Registrován: stř 28. lis 2012 20:55:33

Re: Jak zruším či smažu přiřazené linky ?

Příspěvek od vts »

Tak jsem dneska po 10 letech od původního příspěvku taky hledal, jak linku smazat a nenašel... Koupil jsem před lety číslo z Plzeňského kraje, ale odstěhovali jsme se a už tam zřejmě bydlet nebudeme. Linka tak jen překáží v seznamu, zatímco by si její pěkné číslo mohl vzít někdo jiný. Historie hovorů by přeci šla uchovávat i bez toho, aby uživatel linku viděl u sebe. I když samozřejmě nevím, jak máte udělaný backend :)
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Jak zruším či smažu přiřazené linky ?

Příspěvek od Pitomec »

No, nevím jestli zrovna někdo bude chtít číslo "po někom", osobně bych takové číslo vědomě zcela jistě nebral...
Obrázek
glock69
Příspěvky: 4
Registrován: ned 03. bře 2013 9:01:56

Re: Jak zruším či smažu přiřazené linky ?

Příspěvek od glock69 »

Obávám se, že když koupíš SIM kartu a není to nová předvolba, máš velkou šanci, že koupíš číslo po někom... Vlastní zkušenost, nějakou dobu mi na novou O2 kartu volali rusky mluvící lidé...
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Jak zruším či smažu přiřazené linky ?

Příspěvek od Pitomec »

Však právě, syn taky dostal u VF číslo, co měl dřív někdo jiný a zpočátku to bylo jenom k zlosti, když tam volal kde-kdo cizí. Tato recyklovaná čísla by měl operátor dávat jenom do nějakých datových SIM, anebo je recyklovat až třeba po 5 a více letech a ne po roce (nebo dokonce i dřív).
Obrázek
vts
Příspěvky: 8
Registrován: stř 28. lis 2012 20:55:33

Re: Jak zruším či smažu přiřazené linky ?

Příspěvek od vts »

Jo, podobné je to s IP adresami, člověk se pak diví, že je někde na blacklistech... Ale holt nejsou.
Nicméně smazat linku a uvolnit číslo mi přijde jako poměrně základní funkcionalita ;)
Uživatelský avatar
misa
Příspěvky: 269
Registrován: sob 06. říj 2012 19:48:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zruším či smažu přiřazené linky ?

Příspěvek od misa »

vts píše: sob 25. úno 2023 20:37:16 Jo, podobné je to s IP adresami, člověk se pak diví, že je někde na blacklistech... Ale holt nejsou.
Nicméně smazat linku a uvolnit číslo mi přijde jako poměrně základní funkcionalita ;)
Geografická a nomadická čísla již několik let vracet jde - v sekci linky kliknete na dané telefonní číslo, tím se dosanete do jeho nastavení a tam je tlačítko "vrátit číslo". Linka v síti jde vrátit po mailové žádosti, ale je to poměrně komplikované.
Odpovědět