Seříznutí microSIM na nanoSIM

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Odpovědět
vlk
Příspěvky: 180
Registrován: ned 29. pro 2013 19:04:40

Seříznutí microSIM na nanoSIM

Příspěvek od vlk »

Právě jsem zjistil, že SIM, kterou jsem chtěl zítra využít je ještě microSIM a potřebuji nanoSIM.
Vím, že existuje možnost seříznout SIM na microSIM a microSIM na nanoSIM.
Tady jsou plošky větší než rozměr nanoSIM, nicméně všechny plošky tam budou, otázkou je, kde přesně je čip. Existuje možnost microSIM seříznout na nanoSIM? (I kdyby z rizikem, že se SIM poškodí? ale s šancí, že bude fungovat)
Je možné seříznout microSIm na nanoSIM na pobočce v Brně?
Uživatelský avatar
megacruiser
Administrátor
Příspěvky: 244
Registrován: stř 13. říj 2010 15:09:09
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Seříznutí microSIM na nanoSIM

Příspěvek od megacruiser »

Dobrý den,
zítra můžete určitě přijít, na pobočce máme na toto zmenšování speciální ostřihávač. Zatím SIM vždy po ostřižení fungovaly. Teoreticky by mohl nastat problém pouze v případě, že by byla SIM hodně zoxidovaná.
Na pobočce jsem vždy nejméně mezi 14:00 a 18:00. Kdyžtak dejte vědět, pokud potřebujete přijít v jiném čase.
alfi
Příspěvky: 721
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: Seříznutí microSIM na nanoSIM

Příspěvek od alfi »

Oříznutí funguje, já jsem jich oříznul spoustu. Kdysi to nabízeli i na prodejnách TM či O2 a ořezávali i cizí karty, ale už to dělat přestali. Je dobré vědět, že Odorik to ještě umí - umíte to i v Praze? :)
Uživatelský avatar
TKlf
Příspěvky: 117
Registrován: ned 16. pro 2012 1:05:17

Re: Seříznutí microSIM na nanoSIM

Příspěvek od TKlf »

Cca před měsícem mi hodně starou Twist sim ostříhli na T-Mobajlí prodejně.
alfi
Příspěvky: 721
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: Seříznutí microSIM na nanoSIM

Příspěvek od alfi »

TKlf píše: pát 28. dub 2023 17:30:57 Cca před měsícem mi hodně starou Twist sim ostříhli na T-Mobajlí prodejně.
Divné... asi před rokem jsem šel najisto a tvrdili mi, že už to nedělají. Nebo se to teda liší prodejna od prodejny..
Odpovědět