friztbox s DECT základnou od cca 300 Kč ?

Volání přes internet pomocí speciálních telefonů nebo adaptérů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

friztbox s DECT základnou od cca 300 Kč ?

Příspěvek od xsouku04 »

Obevil jsem, že se na allegro.cz nabízí velmi levně použité fritzboxy.

https://allegro.cz/vyhledavani?string=fritz

Dva jsem si objednal, na jeden zkusím nahrát openWRT a druhý může sloužit jako vDSL modem, router, DECT základna Voip brána a úložiště dohromady.
Konkrétně tento - https://allegro.cz/nabidka/avm-fritz-bo ... 1149988942

Nevíte někdo, v čem spočívá přidaná hodnota allegro? Je to hlavně o tom, že tam lidi to zboží snadno najdou a i malý prodejce může získat dobrou reputaci, tedy i důvěru všech potencionálních kupujících?

V každém případě polští prodejci jsou zvyklí na menší marže, takže by to mohlo českým cenám i šíři nabídky někdy docela pomoci.

Jinak kdyby na vás nezbylo, tak si můžete koupit nový, ale ne fritz za cca 1000 Kč. viewtopic.php?p=42167&hilit=DECT+dsl#p42167 Bude mít předpokládám menší spotřebu než starší Fritz.
xtonda
Příspěvky: 769
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:38:19

Re: friztbox s DECT základnou od cca 300 Kč ?

Příspěvek od xtonda »

Přidaná hodnota vůči čemu? Je to prostě tržiště jako Aukro, eBay.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8157
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: friztbox s DECT základnou od cca 300 Kč ?

Příspěvek od xsouku04 »

Přidaná hodnota vůči tomu, že to prodávám na vlastních stránkách. Asi bude hlavní to, že to nenajde tolik kupujících. A také to, že někdo nestranný sbírá hodnocení i malých obchodníků, kterým by jinak nikdo moc nedůvěřoval. (zvláště když něco prodávají až podezřele levně)
Já jen jestli opět nezačít prodávat některá VoIP zařízení, protože dostupnost se poněkud zhoršuje a zvyšuje se marže obchodníků. Mít tak jedny z nejlepších cen na trhu by neměl být problém. Nastavení VoIP telefonu by bylo za příplatek. Nicméně pro zákazníky Odorik.cz je zbytečné dávat provizi ještě nějakému Allegro. Zásilkovnové depo mám z domu 3 minuty na kole a pro výjimečné odeslání poštou také nemám špatné místo.
Odpovědět