SIM do alarmu

Můžete využít jen část a nebo všechny služby co Odorik.cz nabízí přímo z Vašeho telefonu ?
Odpovědět
achil
Příspěvky: 62
Registrován: ned 11. led 2015 14:28:05

SIM do alarmu

Příspěvek od achil »

Nemáte někdo tip na SIM do alarmu. Nevolá, neposílá sms ani data. Jen prozvání v případě poplachu. Chápu že pro operátora to není kšeft. Ale potřebuji to.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: SIM do alarmu

Příspěvek od Pitomec »

Kaktus SIM zdarma. Stačí dobít 1x ročně za 50 Kč.
Obrázek
achil
Příspěvky: 62
Registrován: ned 11. led 2015 14:28:05

Re: SIM do alarmu

Příspěvek od achil »

Díky. To je ono.
achil
Příspěvky: 62
Registrován: ned 11. led 2015 14:28:05

Re: SIM do alarmu

Příspěvek od achil »

Přišla mi kaktusí SIM a můj stařičky mobil siemens C10 píše SIM problém. SIM, ale v jiném telefonu funguje a aktivoval jsem jí prvním hovorem. V Siemens C10 však jiná SIM normálně funguje. Je to jakása nekompatibilita. Není možné že ta nová SIM již není starým telefonem podporována? Máte nějaký nápad? děkuji martin
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: SIM do alarmu

Příspěvek od Pitomec »

SIM Kaktus mám v historické Nokii E51 a v pohodě, ale ten Siemens C10 je ještě o dekádu starší, takže to už může být problém. Všechny nové karty jsou totiž USIM a ne SIM a kompatibilita zpětně zaručena není, tj. telefony podporující pouze SIM si s USIM poradit nemusí. Mimochodem není ten Siemens C10 náhodou blokovaný pro jiného operátora? V té době to byla poměrně běžná věc.
Obrázek
achil
Příspěvky: 62
Registrován: ned 11. led 2015 14:28:05

Re: SIM do alarmu

Příspěvek od achil »

Díky za odpověď. To by mohlo být ono. V Siemensu byl první Eurotel, pak Oskarta vodafone a nyní CEZ mobil. Zatím jsem si žádného omezení nevšiml. Ještě zkusím SIM Sazka mobil.
Tak beru zpět. Vložil jsem do něj Vodafone a po zadání pinu napsal Telefon zamknut. S Odoričí SIM je to stejné. Znamená to že je blokován pro Eurotel? CEZ používá síť O2, tak proto to funguje?
Ach jo to jsem vůbec netušil.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: SIM do alarmu

Příspěvek od Pitomec »

Obrázek
Odpovědět