Konference *07 - nehraje hudba

Co a jak lze všechno provádět po přihlášení na web Odoriku.
Odpovědět
Uživatelský avatar
michaels
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. led 2014 13:41:32

Konference *07 - nehraje hudba

Příspěvek od michaels »

Zdravím,

Dělám si doma takový komunikační konferenční nástroj, kdy přes API svolám lidi do místnosti pomocí volby *07xxxxx
Nicméně se mi zdá, že když založím místnost a jsem tam sám, nehraje hudba. Šlo by to upravit?
A aby šlo by nějak udělat, aby tam nebyla (dala se vypnout) ta hláška "zakládádte novou konferenci" ?
Přijde mi úplně zbytečná - přeci pokud bude hrát hudba, tak vím, že jsem tam sám a že jsem tedy založil novou konferenci a když nebude hrát hudba tak už tam někdo je ...
A pak také nějak uživatelsky vypnout to počítání účastníků, "jedna", "dvě" ...

Mělo by to fungovat tak, že v kuchyni HW API tlačítko zavolá najednou z telefonu z kuchyně a následně z telefonů od synů na konferenční číslo, čili se tam sejdou všichni najednou a všechny tyto hlášky to zbytečně prodlužují ...

Ale to už si asi vymýšlím moc :-)

děkuji
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Konference *07 - nehraje hudba

Příspěvek od xsouku04 »

No to zvláštní nastavení bychom mohli udělat pomocí jiných předčíslí než *07*kod_nastaveni*cislomistnosti.
Uživatelský avatar
michaels
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. led 2014 13:41:32

Re: Konference *07 - nehraje hudba

Příspěvek od michaels »

Tak je to na vás... mě by to docela pomohlo.
Aktuálně používám jen funkci PAGING přímo na telefonech, ale to je komunikace jen jednosměrná, tak bych chtěl přejít na toto ...
děkuji
Uživatelský avatar
michaels
Příspěvky: 143
Registrován: sob 18. led 2014 13:41:32

Re: Konference *07 - nehraje hudba

Příspěvek od michaels »

Dobrý den,

Asi se tím nikdo nezabývá, asi jsem jediný, kdo by to využil.... ?
Nicméně šlo by to přeci jen udělat - alespoň jedno nastavení s kodem pro vypnutí mluveného slova?

děkuji
Odpovědět