Balíček na den - neomezené LTE + minuty v síti za 13 Kč

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Odpovědět
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Balíček na den - neomezené LTE + minuty v síti za 13 Kč

Příspěvek od Kristovec »

Často se objevují články o předražených službách našich OPů, na mobilizujeme.cz , mobilmanii i jinde. Státní média zasetvrdí opak,že Češi jsou s cenou OPů spokojeni. Já tedy ne !
Kyivstar.ua nabízí v Euroroamu denní balíček neomezeného LTE plnou rychlostí, VF.cz, mám 150/20 Mbps, a minuty na jiný Kyivstar za 20 UAH = 13 CZK. Minuty na jiné sítě UA i všechny v zemi pobytu stojí 1 UAH = 0,65 CZK. Příchozí minuty se neúčtují. Tedy dva lidé v ČR si volají přes UA zdarma. Nevím, co by na toto řekla oficiální propaganda, protože tak za 390 CZK - 600 UAH/měsíc máte neomezený 4G internet . Kyivstar uvádí bezlim 0,8 Mbps, ale měřák ČTÚ mi ukazuje plnou rychlost. Ať tak nebo tak, i internet i minuty v síti jsou za tuto cenu neomezené. Nepohodlí je jen v tom, že pokud nechci volat či datovat úplně každý den, musím nabíjet těch 20 UAH jen tehdy,kdy chci provoz. Minimální dobití na webu kyivstarje 10 UAH = 6,30 CZK.
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Balíček na den - neomezené LTE + minuty v síti za 13 Kč

Příspěvek od Kristovec »

Pro dataře bez minut či SMS je další tip - za každých 30 provolaných odchozích minut dostanete zdarma 1 GB LTE ,platí 30 dnů. Provoláte li 900 minut máte 30 GB . Tuto službu nabízí lifecell.ua , podmínkou je volat přes jeho aplikaci BiP - v podstatě VoIP aplikace,ale bez SMS. Platí i volání v rámci sítě. Appka umožňuji hovory i přijímat,a tak i v např. ČR voláte kamarádovi v ČR ,má li totéž, jde vlastně o VoLTE, takže tarifikace hovorů jako v domácí síti, na UA. Neomezené hovory v síti stojí 100 UAH = 65 CZK, a za každý blok 30 odchozích! minut je 1 GB.
Lze využít i eSIM.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2583
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Balíček na den - neomezené LTE + minuty v síti za 13 Kč

Příspěvek od Pitomec »

Řekl bych, že pokud někdo potřebuje neomezené volání + neomezené SMS + internet bez limitu dat (a vystačí si s rychlostí 10 Mbps), pak je nejvýhodnější O2 FAMILY NEO Modrý za 599 Kč měsíčně v kombinaci s AIR bank (kde stačí mít měsíčně příjem na účet 10.000 Kč, což se dá poměrně snadno zařídit protočením peněz pomocí trvalých příkazů z/do jiných bank) a člověk dostane slevu 300 Kč (podmínkou je mít útratu nad 600 Kč u O2, což k těm 599 Kč udělá jedna SMS na pevnou nebo jedna MMS).
Obrázek
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Balíček na den - neomezené LTE + minuty v síti za 13 Kč

Příspěvek od Kristovec »

Family byla určena firemním klientům, naše S.U.a.s Sokolov nám nabízela její tarify. Ale už tam pár let nedělám,ohlo se to změnit.
Možnosti jsou tedy, ale asi o nich každý neví, jinak by si lidé na ceny nestěžovali.
Trumf v datech je 40 GB za , na naše, 135 CZK, dostupný všem tarif Platinum life s 15% slevou při předplacení na rok. Jinak ano, kdo potřebuje neomezenost, pak má lepší nabídku v domácích zdrojích - emtéčko dá neomezené minuty i SMS za 289 Kč. A neomezený Kaktus internet + 100 min. i 100 SMS za 300 nebo 400 Kč. Ale pro menší potřeby je zahraničí mnohonásobně výhodnější.
vlk
Příspěvky: 180
Registrován: ned 29. pro 2013 19:04:40

Re: Balíček na den - neomezené LTE + minuty v síti za 13 Kč

Příspěvek od vlk »

Kristovec píše: pát 03. lis 2023 9:42:27 Často se objevují články o předražených službách našich OPů, na mobilizujeme.cz , mobilmanii i jinde. Státní média zasetvrdí opak,že Češi jsou s cenou OPů spokojeni. Já tedy ne !
Kyivstar.ua nabízí v Euroroamu denní balíček neomezeného LTE plnou rychlostí, VF.cz, mám 150/20 Mbps, a minuty na jiný Kyivstar za 20 UAH = 13 CZK. Minuty na jiné sítě UA i všechny v zemi pobytu stojí 1 UAH = 0,65 CZK. Příchozí minuty se neúčtují. Tedy dva lidé v ČR si volají přes UA zdarma. Nevím, co by na toto řekla oficiální propaganda, protože tak za 390 CZK - 600 UAH/měsíc máte neomezený 4G internet . Kyivstar uvádí bezlim 0,8 Mbps, ale měřák ČTÚ mi ukazuje plnou rychlost. Ať tak nebo tak, i internet i minuty v síti jsou za tuto cenu neomezené. Nepohodlí je jen v tom, že pokud nechci volat či datovat úplně každý den, musím nabíjet těch 20 UAH jen tehdy,kdy chci provoz. Minimální dobití na webu kyivstarje 10 UAH = 6,30 CZK.
Ukrajinština není moje silná stránka, ale příslušný tarif nemohu najít: https://shop.kyivstar.ua/tariffplan Jak se k němu dostat? (Jinak dle wiki https://prepaid-data-sim-card.fandom.co ... %B0%D1%80) to nebude neomezený net, "jen" 1GB, ale i tak jsme na desetině ceny co u nás nabízí t-mobile. A za dvojnásobek člověk může mít 4GB.
vlk
Příspěvky: 180
Registrován: ned 29. pro 2013 19:04:40

Re: Balíček na den - neomezené LTE + minuty v síti za 13 Kč

Příspěvek od vlk »

vlk píše: stř 22. lis 2023 14:00:31
Kristovec píše: pát 03. lis 2023 9:42:27 Často se objevují články o předražených službách našich OPů, na mobilizujeme.cz , mobilmanii i jinde. Státní média zasetvrdí opak,že Češi jsou s cenou OPů spokojeni. Já tedy ne !
Kyivstar.ua nabízí v Euroroamu denní balíček neomezeného LTE plnou rychlostí, VF.cz, mám 150/20 Mbps, a minuty na jiný Kyivstar za 20 UAH = 13 CZK. Minuty na jiné sítě UA i všechny v zemi pobytu stojí 1 UAH = 0,65 CZK. Příchozí minuty se neúčtují. Tedy dva lidé v ČR si volají přes UA zdarma. Nevím, co by na toto řekla oficiální propaganda, protože tak za 390 CZK - 600 UAH/měsíc máte neomezený 4G internet . Kyivstar uvádí bezlim 0,8 Mbps, ale měřák ČTÚ mi ukazuje plnou rychlost. Ať tak nebo tak, i internet i minuty v síti jsou za tuto cenu neomezené. Nepohodlí je jen v tom, že pokud nechci volat či datovat úplně každý den, musím nabíjet těch 20 UAH jen tehdy,kdy chci provoz. Minimální dobití na webu kyivstarje 10 UAH = 6,30 CZK.
Ukrajinština není moje silná stránka, ale příslušný tarif nemohu najít: https://shop.kyivstar.ua/tariffplan Jak se k němu dostat? (Jinak dle wiki https://prepaid-data-sim-card.fandom.co ... %B0%D1%80) to nebude neomezený net, "jen" 1GB, ale i tak jsme na desetině ceny co u nás nabízí t-mobile. A za dvojnásobek člověk může mít 4GB.
Vypadá to, že daný balíček znamená nejdříve mít nějaký paušál... takže nic moc výhodné...
Odpovědět