Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
kargee
Příspěvky: 9
Registrován: ned 24. lis 2013 8:09:40

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od kargee »

Možná sem to přehlédl, CLIP u čísla Odorika začne fungovat od prvního následujícího měsíce, když sem stihl do 10.tého?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8167
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od xsouku04 »

kargee píše: sob 10. úno 2024 15:48:33 Možná sem to přehlédl, CLIP u čísla Odorika začne fungovat od prvního následujícího měsíce, když sem stihl do 10.tého?
Nejpozději do konce měsíce. Přesné datum není známo.
marmar

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od marmar »

Dobrý den, ani z postu ani z příchozího emailu jsem nepochopil, jestli mám službu nastavovat znovu nebo ne, když mám CLIP trvale zapnutý pro T-Mobile číslo. Mám to znovu nastavovat? Formulář a návštěvu na pobočce jsem pochopil. Omlouvám se, jestli si stojím na vedení, a moc díky, že to řešíte :)
Uživatelský avatar
konrad
Příspěvky: 150
Registrován: ned 29. led 2012 1:41:25
Bydliště: Praha 1

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od konrad »

u geografického čísla jsem vybral jsem mobilního operátora, do jehož sítě zadané číslo patří "odorik"
Po uložení:
CLIP je nyní neaktivní. Pokud chcete opět začít CLIP využívat, můžete jej zde zapnout. Volaný potom opět uvidí Vaše mobilní číslo 777XXXXXX.
Toto je číslo je ale Vodafone, na kterém clip běží, a to nechci měnit. Clip chci na mobilním čísle odorik 799xxxxxx.
Jak to mám změnit?
EDIT:
Použil jsem druhé geografické číslo, na kterém se mi už ukázala možnost zadat číslo telefonu, na který chci clip, což v předchozím případě nebylo.
Po vložení kódu z potvrzovací SMS clip běží.
Přijde mi ale nekomfortní, že ho budu muset vypínat když potřebuji volat z geografického čísla.
xkminekm
Příspěvky: 10
Registrován: pát 10. úno 2017 22:24:58

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od xkminekm »

konrad píše: sob 10. úno 2024 20:41:26 u geografického čísla jsem vybral jsem mobilního operátora, do jehož sítě zadané číslo patří "odorik"
Po uložení:
CLIP je nyní neaktivní. Pokud chcete opět začít CLIP využívat, můžete jej zde zapnout. Volaný potom opět uvidí Vaše mobilní číslo 777XXXXXX.
Toto je číslo je ale Vodafone, na kterém clip běží, a to nechci měnit. Clip chci na mobilním čísle odorik 799xxxxxx.
Jak to mám změnit?
EDIT:
Použil jsem druhé geografické číslo, na kterém se mi už ukázala možnost zadat číslo telefonu, na který chci clip, což v předchozím případě nebylo.
Po vložení kódu z potvrzovací SMS clip běží.
Přijde mi ale nekomfortní, že ho budu muset vypínat když potřebuji volat z geografického čísla.
Nebudete muset rušit CLIP při potřebě identifikovat se geografickým číslem. Pouze vytočte volané číslo doplněné o kombinaci znaků *0 (např. 800123456*0), pak se CLIP ignoruje a volaný uvidí Vaše geografické číslo.
vce
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 13. lis 2014 18:28:12

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od vce »

CLIP jsem u své linky aktivoval, ale žádná SMS mi v této souvislosti do půl hodiny nepřišla.
UFO

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od UFO »

vce píše:
> CLIP jsem u své linky aktivoval, ale žádná SMS mi v této souvislosti do půl hodiny nepřišla.

U mne totéž.

Přikládám odkaz na .docx verzi žádosti adresované T-Mobile:
https://upload.nolog.cz/download/e3b992 ... -UmiS-hjKQ
t152
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 08. črc 2021 15:39:29

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od t152 »

ani mě nepřišla sms,ale neměnil jsem tel. číslo,jen jsem změnil položku operátora na tmobil
swejzi
Příspěvky: 79
Registrován: ned 08. čer 2014 16:54:12

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od swejzi »

Taky mi nepřišla. Chápu to tak, že číslo bylo už v minulosti jednou potvrzené, tak to není znovu potřeba.
Uživatelský avatar
Largon
Příspěvky: 448
Registrován: pon 07. lis 2011 10:14:09

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od Largon »

V případě doplnění operátora u již aktivního CLIPu k žádnému dodatečnému ověřování přes SMS nedochází.

Pokud se jedná o novou registraci CLIP a SMS opravdu nepřišla, bude asi nejlepší napsat si email na kontakt@odorik.cz a pošleme kód znovu. U posílání SMS s ověřovacím kódem neevidujeme žádnou poruchu, zprávy od nás odcházejí.
Odpovědět