Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
Karel
Příspěvky: 40
Registrován: sob 19. bře 2016 23:10:51

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od Karel »

Dnes v Hodoníně na pobočce předán formulář s tím, že to pošlou do t-mobilu a dají mně pak vědět na email uvedený na žádosti. Chtěli si udělat jen kopii, ale nechal jsem jim originál :)
jaara
Příspěvky: 38
Registrován: úte 08. dub 2014 10:49:48

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od jaara »

jaara píše: úte 13. úno 2024 10:43:51 Mám jeden dotaz. Na lince je aktivován clip s mobilním číslem. Když jsem hledal založený mobil, prozvonil jsem ho z oné VOIP linky a ozvalo se mi: „Volaný účastník není dostupný, zavolejte později.“ Dříve mi mobil začal normálně zvonit, nyní nic. ID hovoru (ve výpisu se zobrazuje) je 571836716.
Telefon normálně zvoní, chyba se neopakuje.
alfi
Příspěvky: 721
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od alfi »

swejzi píše: úte 13. úno 2024 16:07:58 Nedělám si iluze, že jsou o tomto zaměstnanci na pobočkách T-Mobile obeznámeni. Chtělo by to mít nějaký oficiální zdroj na který je můžu odkázat, kde se jasně píše, že jako zákazník mám na toto právo a T-Mobile mi musí vyhovět. Obávám se, že vyplněný formulář a odkaz na diskusní fórum stačit nebude, aby byli ochotni se tím zabývat.
Na prodejnách i infolince mají dostat školení o každé nové "službě", kterou prodávají. Ale kdoví kdy a jestli dávají pozor. Vidím, že moje řešení portace čísla k Odoriku bylo nakonec docela dobrou volbou. Po necelých 22 letech, z retence se ani neobtěžovali zavolat :-) Každopádně ani CLIP k Odorik číslu zadaný hned 8. dneska ještě nefunguje...
Radouch
Příspěvky: 34
Registrován: pon 01. pro 2014 20:31:51

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od Radouch »

Radouch píše: pon 12. úno 2024 15:44:42
volani.webnode.cz píše: pon 12. úno 2024 14:19:28 Takže otázka co dál. Čekat nebo napsat ČTU do datovky, a t-mobile si postěžovat na kaktus a zároveň poslat formulář?
Jak případně předat formulář t-mobile? S emailem byla co jsem koukal tady potíž, datovka se mi nechce platit.
Použijte jejich online kontaktní formulář a pošlete to jako přílohu - mělo by z něj pak přijít i potvrzení o přijetí zprávy. Klidně bych to tudy poslal i pro kaktusí číslo, uvidíte, s čím se ozvou.
Posílám jim takto žádosti o vrácení kreditu při odportování Twist čísla jinam a funguje to.
V úterý večer podáno online s následným dvojím automatickým potvrzením do e-mailu (už se mi asi minulé prázdniny stalo, že jim online formulář několik dní nefungoval - po odeslání se opakovaně neobjevil zelený potvrzující text na stránce a žádné e-mailové potvrzení tehdy také nedorazilo), dnes ráno e-mail:

Dobrý den,

požadavek s přílohou byl předán na příslušné oddělení.

S přátelským pozdravem

Martina Karenová
Tým zákaznických podnětů a stížností
_______________________________
Zákaznické centrum
T-Mobile Czech Republic a.s.
Tomíčkova 2144/1, 148 00 Praha 4
800 73 73 73
www.t-mobile.cz/…akt
Číslo požadavku:1-2139207XXXXX
--------------------------------------------------------------------------
>From: radouch@xxxxx.cz
>To: webformresidential@t-mobile.cz
>Subject: Text dotazu::Žádost o vyjmutí z ochrany Hlasový Firewall 2.0
>
>Date: Tue, 13 Feb 2024 19:51:10 +0100
>
>Telefonní číslo: XXXXXXXXX
>Kategorie : Ostatní
>Podkategorie : Nenašel jsem svůj dotaz
>
>V příloze zasílám požadovanou žádost a prosím o její předání příslušnému oddělení k řešení


Dle mého názoru nejpohodlnější způsob, došlo-li opravdu k předání tam, kam mělo dojít.
raduz
Příspěvky: 16
Registrován: stř 31. črc 2013 10:23:49

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od raduz »

Na žádosti zaslané Datovkou (SIM Tmobile i SIM Kaktus) přišlo následující:
Potvrzuji přijetí Vaší Žádosti o vyjmutí z ochrany Hlasový Firewall. Požadavek jsem předala na příslušné oddělení T-Mobile, které jej zpracuje a bude Vás informovat.
swejzi
Příspěvky: 79
Registrován: ned 08. čer 2014 16:54:12

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od swejzi »

Radouch píše: čtv 15. úno 2024 12:52:27
Radouch píše: pon 12. úno 2024 15:44:42
volani.webnode.cz píše: pon 12. úno 2024 14:19:28 Takže otázka co dál. Čekat nebo napsat ČTU do datovky, a t-mobile si postěžovat na kaktus a zároveň poslat formulář?
Jak případně předat formulář t-mobile? S emailem byla co jsem koukal tady potíž, datovka se mi nechce platit.
Použijte jejich online kontaktní formulář a pošlete to jako přílohu - mělo by z něj pak přijít i potvrzení o přijetí zprávy. Klidně bych to tudy poslal i pro kaktusí číslo, uvidíte, s čím se ozvou.
Posílám jim takto žádosti o vrácení kreditu při odportování Twist čísla jinam a funguje to.
V úterý večer podáno online s následným dvojím automatickým potvrzením do e-mailu (už se mi asi minulé prázdniny stalo, že jim online formulář několik dní nefungoval - po odeslání se opakovaně neobjevil zelený potvrzující text na stránce a žádné e-mailové potvrzení tehdy také nedorazilo), dnes ráno e-mail:

Dobrý den,

požadavek s přílohou byl předán na příslušné oddělení.

S přátelským pozdravem

Martina Karenová
Tým zákaznických podnětů a stížností
_______________________________
Zákaznické centrum
T-Mobile Czech Republic a.s.
Tomíčkova 2144/1, 148 00 Praha 4
800 73 73 73
www.t-mobile.cz/…akt
Číslo požadavku:1-2139207XXXXX
--------------------------------------------------------------------------
>From: radouch@xxxxx.cz
>To: webformresidential@t-mobile.cz
>Subject: Text dotazu::Žádost o vyjmutí z ochrany Hlasový Firewall 2.0
>
>Date: Tue, 13 Feb 2024 19:51:10 +0100
>
>Telefonní číslo: XXXXXXXXX
>Kategorie : Ostatní
>Podkategorie : Nenašel jsem svůj dotaz
>
>V příloze zasílám požadovanou žádost a prosím o její předání příslušnému oddělení k řešení


Dle mého názoru nejpohodlnější způsob, došlo-li opravdu k předání tam, kam mělo dojít.
Jak byla potvrzena identita? (foto OP...) Nebo stačila jen ofocená/naskenovaná žádost s vlastnoručním podpisem?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8161
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od xsouku04 »

swejzi píše: čtv 15. úno 2024 15:15:16 Jak byla potvrzena identita? (foto OP...) Nebo stačila jen ofocená/naskenovaná žádost s vlastnoručním podpisem?
No to je právě ten problém, proč to oni uznat nemohou. Ale u nich člověk nikdy neví, banky se chovají např. také nebezpečně a všichni se tváří, že je to v pořádku. (např. nejde nastavit extra limit na bankovní transakce v mobilní aplikaci, např. stačí někde usnout a jste bez peněz, banka komunikuje stylem vhodného pro podvodníky, takže odnaučuje lidi poznat skutečné podvodníky...)

Šlo by to řešit datovkou, nebo podepisováním skrze bankovní identitu, to by se hodilo vlastně úplně u všech smluv, ale zjevně bude trvat ještě dost dlouho, než se to prosadí.
Radouch
Příspěvky: 34
Registrován: pon 01. pro 2014 20:31:51

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od Radouch »

swejzi píše: čtv 15. úno 2024 15:15:16 Jak byla potvrzena identita? (foto OP...) Nebo stačila jen ofocená/naskenovaná žádost s vlastnoručním podpisem?
Do vyplněné DOCX verze žádosti vložený obrázek podpisu a PDF export. Také se může stát, že to ještě vrátí jako nedostatečné, ale nepřijde mi, že by měli mít potřebu a důvod všechny žadatele takto důkladně lustrovat.
ptd
Příspěvky: 4
Registrován: sob 08. lis 2014 12:36:14

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od ptd »

raduz píše: čtv 15. úno 2024 15:02:24 Na žádosti zaslané Datovkou (SIM Tmobile i SIM Kaktus) přišlo následující:
Potvrzuji přijetí Vaší Žádosti o vyjmutí z ochrany Hlasový Firewall. Požadavek jsem předala na příslušné oddělení T-Mobile, které jej zpracuje a bude Vás informovat.
Mohl bych poprosit o adresu datové schránky T-mobile?
Děkuji moc.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2583
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od Pitomec »

ygwch5i

Ale stačí zadat v DS do vyhledavače "T-Mobile Czech Republic a.s." a najde to v pohodě.
Obrázek
Odpovědět