Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
polni
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 17. lis 2011 16:53:26

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od polni »

Můžete sem dát někdo vzor vyplnění toho formuláře:
Žádost o vyjmutí z ochrany Hlasový Firewall 2.0 ?
Já nevím kde co mám vyplnit.
Radouch
Příspěvky: 34
Registrován: pon 01. pro 2014 20:31:51

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od Radouch »

polni píše: úte 20. úno 2024 11:59:03 Můžete sem dát někdo vzor vyplnění toho formuláře:
Žádost o vyjmutí z ochrany Hlasový Firewall 2.0 ?
Já nevím kde co mám vyplnit.
Přílohy
Firewall T-mobile žádost.doc
(20.5 KiB) Staženo 138 x
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od xsouku04 »

Cooltour píše: úte 20. úno 2024 11:08:18 Jel jsem dnes kolem pobocky TM, hodil jim tam papir, 10 min argumentoval, a co myslite, jak jsem dopadl? :-D Bez sance. Dokonce priznali, ze ten papir uz videli, ale Kaktus je jina firma, tudiz nepomuzou, mam to resit s nima a od Kaktusu musi k nim prijit ten pozadavek. Psycho! Dokud na to nebudou mit metodicky postup od vedeni, zbytecne si nicite zdravi pocuchanymi nervy. Zaridim se jinak ;-)
PS: po navratu jsem si vzpomnel na muj ranni dotaz v appce Kaktusu, zde je odpoved :-D :-D :-D Prijde mi to jako skvela strategicka hra, co rikate? Pokud se nudite, zapojte se taky! :-D
Zkusil bych kaktusu nahlásit konkrétní pobočku T-mobile a čas, kdy jste tam byl, případně jméno toho, s kým jste mluvil, aby jim domluvili.
Ač T-mobile opravdu nevyřizuje žádné záležitosti mujKaktus.cz na svých pobočkách, tohle je výjimka. Předpokládám, že je to proto, že mají ověřit vaši totožnost a to na dálku jaksi nejde. Tedy vlastně jde, ale zatím to nedělají.

Jinak můžete zkusit vzít tento obrázek komunikace s kaktusem a jít s tím opět na pobočku T-mobile, nejlépe v jinou dobu, aby tam nebyl ten stejný člověk, co se minule "kousnul".
swejzi
Příspěvky: 79
Registrován: ned 08. čer 2014 16:54:12

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od swejzi »

Příště vzít s sebou i "leták" od simkarty Kaktus, kde se jasně píše, že používáním jejich simky uzavíráš smlouvu s firmou T-Mobile. Prej jiná firma. 🤦‍♂️ Kristepane to jsou jelita na těch pobočkách...
t152
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 08. črc 2021 15:39:29

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od t152 »

Jak by se to řešilo,když bych třeba po půl roce přenesl mobilní číslo k vodafonu ,kde by ten firewall ještě nebyl? Musím něco hlásit Tmobilu nebo automaticky mě to číslo při přenosu zase vloží na blokaci? Jak se to bude řešit až budou blokovat všichni a bude docházet k přenosům čísel k jiným operátorům? Bude se muset na pobočky konkrétních operátorů po každém přenosu čísla chodit s příslušnými formuláři každého operátora nebo bude ten registr čísel vyjmutí z firewallu společný pro všechny operátory?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od xsouku04 »

t152 píše: stř 21. úno 2024 6:11:26 Jak by se to řešilo,když bych třeba po půl roce přenesl mobilní číslo k vodafonu ,kde by ten firewall ještě nebyl? Musím něco hlásit Tmobilu nebo automaticky mě to číslo při přenosu zase vloží na blokaci? Jak se to bude řešit až budou blokovat všichni a bude docházet k přenosům čísel k jiným operátorům? Bude se muset na pobočky konkrétních operátorů po každém přenosu čísla chodit s příslušnými formuláři každého operátora nebo bude ten registr čísel vyjmutí z firewallu společný pro všechny operátory?
Oni evidují, že jste číslo odportoval a povolení vypnou. Zrovna tak poznají, pokud službu zrušíte. Tedy ano při portaci bude nutné kolečko podstoupit znovu, ale je možné, že to bude časem nebo u jiných operátorů jednodušší, např. se nebude muset chodit na pobočku.
swejzi
Příspěvky: 79
Registrován: ned 08. čer 2014 16:54:12

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od swejzi »

Přišlo už někomu na kontaktní mail uvedený v žádosti potvrzení od T-Mobile, že byl vyřazen z toho jejich firewallu?

Edit: Zkouším si volat na druhý telefon a jedno číslo má již funkční CLIP. Druhé bohužel nikoliv. Byly najednou podané dvě žádosti na dvě čísla. Doufám, že tam nebudu muset znovu.
Dá se u Odorika dohledat co je již potvrzené, aby se zjistilo, kde je chyba?
alfi
Příspěvky: 721
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od alfi »

swejzi píše: stř 21. úno 2024 15:16:32 Přišlo už někomu na kontaktní mail uvedený v žádosti potvrzení od T-Mobile, že byl vyřazen z toho jejich firewallu?

Edit: Zkouším si volat na druhý telefon a jedno číslo má již funkční CLIP. Druhé bohužel nikoliv.
Z Odorik čísla už taky funguje :) Potvrzení ale ani u vlastního čísla vidět není, člověk to musí zkoušet :(
Radouch
Příspěvky: 34
Registrován: pon 01. pro 2014 20:31:51

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od Radouch »

swejzi píše: stř 21. úno 2024 15:16:32 Přišlo už někomu na kontaktní mail uvedený v žádosti potvrzení od T-Mobile, že byl vyřazen z toho jejich firewallu?
Také mi nic e-mailem nepřišlo, nicméně identifikace do T-mobilu už je v pořádku. :-)
swejzi
Příspěvky: 79
Registrován: ned 08. čer 2014 16:54:12

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od swejzi »

Zajímalo by mě, pokud někdo žádal o více čísel na jedno jméno, zda mu prošly všechny. U mě zatím 50% úspěšnost.
Odpovědět