Push notifikace a MizuDroid

Programy, které slouží k volání přes internet z počítače nebo chytrých mobilů.
jadu
Příspěvky: 153
Registrován: pon 09. úno 2015 13:35:30

Re: Push notifikace a MizuDroid

Příspěvek od jadu »

Nepozoruji skoro žádný rozdíl, pokud mám Linphphone puštěný nebo ne. V porovnání s jinými VOIP klienty, které jsem zkoušel (MizuDroid, GS Wave,...), to je o level lepší. Podstatné je TLS a dlouhá doba mezi přeregistrováním.
taterp
Příspěvky: 18
Registrován: sob 13. led 2024 10:42:01

Re: Push notifikace a MizuDroid

Příspěvek od taterp »

jadu píše: úte 02. dub 2024 19:03:12 Nepozoruji skoro žádný rozdíl, pokud mám Linphphone puštěný nebo ne. V porovnání s jinými VOIP klienty, které jsem zkoušel (MizuDroid, GS Wave,...), to je o level lepší. Podstatné je TLS a dlouhá doba mezi přeregistrováním.
Ja ho testuji teprve 2-3ti den, ale lekl jsem se , ze mi vychazi jako nejvetsi zrout baterky...
Jakou dobu tam mate nastavenou mezi preregistracemi? - Tech 3600? (kolik je jeste bezpecne, aby spojeni drzelo...?)

Nezkousel nekdo jeste Baresip? Nekdo ho nekde zminoval, ale moc informaci se mi nepodarilo dohledat.

Diky
jadu
Příspěvky: 153
Registrován: pon 09. úno 2015 13:35:30

Re: Push notifikace a MizuDroid

Příspěvek od jadu »

Ano, 3 600, TLS a Povolit push notifikace. Keep alive si řídí sám. Tím, že se povolí push, tak změní zasílání keep alive a díky TLS to i tak zůstane otevřené.
taterp
Příspěvky: 18
Registrován: sob 13. led 2024 10:42:01

Re: Push notifikace a MizuDroid

Příspěvek od taterp »

jadu píše: stř 03. dub 2024 8:49:22 Ano, 3 600, TLS a Povolit push notifikace. Keep alive si řídí sám. Tím, že se povolí push, tak změní zasílání keep alive a díky TLS to i tak zůstane otevřené.
Pusn notifikace povolit v Linphone? To je nejaka ta volba "prekryvne oznameni"? Ten preklad mi misty prijde dost kostrbaty...
jadu
Příspěvky: 153
Registrován: pon 09. úno 2015 13:35:30

Re: Push notifikace a MizuDroid

Příspěvek od jadu »

taterp píše: stř 03. dub 2024 10:35:20 Push notifikace povolit v Linphone? To je nejaka ta volba "prekryvne oznameni"? Ten preklad mi misty prijde dost kostrbaty...
Je to přesně takto (Povolit push notifikace), řádek nad nastavením TLS.
Odpovědět