stt přepis hovoru na text

Jak ovládat Odorik a používat služby pomocí speciálních programů a aplikací.
Odpovědět
kurandin
Příspěvky: 14
Registrován: úte 29. črc 2014 13:15:50

stt přepis hovoru na text

Příspěvek od kurandin »

Dobrý den,
dokáže Odorik přepdsat hovor nebo nahrávku hovoru do textu?
Hodilo by se pro analýzu prace zákaznické podory
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8161
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: stt přepis hovoru na text

Příspěvek od xsouku04 »

Zatím nic takového nemáme, ale v plánu to je. Hlavně pro přepis hlasových vzkazů od zákazníků do textové podoby. V tomto odvětví se tak nevyznám, tedy nevím, co doporučit, aby to bylo levné/zdarma a kvalitní.
kurandin
Příspěvky: 14
Registrován: úte 29. črc 2014 13:15:50

Re: stt přepis hovoru na text

Příspěvek od kurandin »

Řeším hlavně zákaznickou podporu pro mezinárodní e-shopy.

Bylo by super přepsat nahrávku a zároveň přeložit a následně nabídnout odpověď a pak ji zátky zákazníkovi zavolat.

Např máme letité zákazníky z Polska co si objednávají věci na šití a pletení. Oni netuší jak se používá email ani SMS. Volají nám často a vypráví nám o všem možném. Voice bot jsem nenasel.
Představa je taková, český administrátor by dokázal vytvořit z nahrávky objednávku a pak zavolat, že se mají těšit na kurýra na další den a připravit přesnou částku...

Napadá mě strašně moc scénářů:
Připomínat neuhrazené platby a nevyzvednuté zásilky.
Postavit automat na sběr recenzí a zpětně vazby.

Jaké nástroje byste doporučili?
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8161
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: stt přepis hovoru na text

Příspěvek od xsouku04 »

Já jsem dost skeptickej k tomu, jestli by tohle mohlo fungovat úplně automatizovaně.

Hlasové roboty dělá například https://www.vocalls.ai/, který používá i nějaká čísla od nás, ale je to drahá záležitost, takže si to mohou dovolit jen velké firmy a navíc podle mého názoru to nefunguje úplně dobře, pokud člověk chce něco méně obvyklého.

Přepis mluveného slova do textu může být dobrý třeba kvůli vyhledávání, nebo abych měl představu, o čem ta nahrávka zhruba je, bez toho, abych ji musel celou poslouchat. Takže to může usnadnit orientaci a práci. Ale abych se na to mohl úplně spolehnout, to bych si netroufl.
kurandin
Příspěvky: 14
Registrován: úte 29. črc 2014 13:15:50

Re: stt přepis hovoru na text

Příspěvek od kurandin »

Mozna to bude umět https://elevenlabs.io/
Odpovědět