Stránka 2 z 2

Re: nefunkční CLIP

Napsal: úte 01. dub 2025 8:36:44
od soustruh
Moc díky za rady, všechno se mi snad povedlo nastavit, tak už budu jen čekat a doufat 🤞 😊

Re: nefunkční CLIP

Napsal: úte 27. led 2026 17:40:27
od Benyben
Dobrý den, nastavil jsem snad vše jak bylo výše doporučeno. CLIP mi však stále nefunguje. Co mám nastaveno špatně? Předem děkuji za odpověď. Ben
obrazek.png
obrazek.png (103.48 KiB) Zobrazeno 2895 x
 

Re: nefunkční CLIP

Napsal: úte 27. led 2026 21:36:42
od xsouku04
Klikněte na mobilní číslo ve sloupečku CLIP  a nastavte si, jakého máte operátora.
Dále se postup liší podle toho, jakého operátora máte, objeví se instrukce jak dále.

 
obrazek.png
obrazek.png (98.69 KiB) Zobrazeno 2889 x
Na stránkách O2 mi to ukázalo, že máte T-mobile. Tam je potřeba jít na pobočku (vezměte si sebou vytištěný formulář, aby neříkali, že nic takového neexistuje), nebo se to dá udělat přes datovou schránku.
 
obrazek.png
obrazek.png (253.51 KiB) Zobrazeno 2889 x
 

Re: nefunkční CLIP

Napsal: ned 31. kvě 2026 12:28:28
od baiTei3uetina
Dobrý den, mám u vás 2 SIM = 2 linky, na jedné CLIP fumguje, na druhé ne. Nastavení stejná, alespoň pokud jsem něco nepřehlédl. Zoiper v2.10.20.13.
Pod "vlastním tel. číslem" vůbec není "nastavení CLIP".

Re: nefunkční CLIP

Napsal: ned 31. kvě 2026 19:57:53
od xsouku04
Potřebuji to více konkrétně. Žádné záhady nejsou a abych mohl říci čím to je, musí vědět o který se jedná účet, případně o jaká čísla se jedná, pokud je jich na účtu více.