Stránka 2 z 2
Re: nefunkční CLIP
Napsal: úte 01. dub 2025 8:36:44
od soustruh
Moc díky za rady, všechno se mi snad povedlo nastavit, tak už budu jen čekat a doufat

Re: nefunkční CLIP
Napsal: úte 27. led 2026 17:40:27
od Benyben
Dobrý den, nastavil jsem snad vše jak bylo výše doporučeno. CLIP mi však stále nefunguje. Co mám nastaveno špatně? Předem děkuji za odpověď. Ben

- obrazek.png (103.48 KiB) Zobrazeno 2897 x
Re: nefunkční CLIP
Napsal: úte 27. led 2026 21:36:42
od xsouku04
Klikněte na mobilní číslo ve sloupečku CLIP a nastavte si, jakého máte operátora.
Dále se postup liší podle toho, jakého operátora máte, objeví se instrukce jak dále.

- obrazek.png (98.69 KiB) Zobrazeno 2891 x
Na stránkách O2 mi to ukázalo, že máte T-mobile. Tam je potřeba jít na pobočku (vezměte si sebou vytištěný formulář, aby neříkali, že nic takového neexistuje), nebo se to dá udělat přes datovou schránku.

- obrazek.png (253.51 KiB) Zobrazeno 2891 x
Re: nefunkční CLIP
Napsal: ned 31. kvě 2026 12:28:28
od baiTei3uetina
Dobrý den, mám u vás 2 SIM = 2 linky, na jedné CLIP fumguje, na druhé ne. Nastavení stejná, alespoň pokud jsem něco nepřehlédl. Zoiper v2.10.20.13.
Pod "vlastním tel. číslem" vůbec není "nastavení CLIP".
Re: nefunkční CLIP
Napsal: ned 31. kvě 2026 19:57:53
od xsouku04
Potřebuji to více konkrétně. Žádné záhady nejsou a abych mohl říci čím to je, musí vědět o který se jedná účet, případně o jaká čísla se jedná, pokud je jich na účtu více.