Hledam beta testery callback aplikace pro iOS6

Jak ovládat Odorik a používat služby pomocí speciálních programů a aplikací.
Odpovědět
Uživatelský avatar
wejn
Příspěvky: 17
Registrován: sob 13. črc 2013 1:16:36
Bydliště: Kanton Zürich, Švýcarsko
Kontaktovat uživatele:

Hledam beta testery callback aplikace pro iOS6

Příspěvek od wejn »

Zdravim,

protoze se mi uplne nelibi ostatni callback aplikace pro Apple telefony, tak jsem napsal vlastni.

Jsem ve fazi, ze mam hotovou zakladni funkcionalitu. Je sice nutne tu aplikaci prelozit do cestiny, doladit nektere detaily (a dopsat par veci), ale v zakladu uz s tim nejaky ten (ty)den callbackuju.

Nasli by se tu nejaci beta-testeri? (pokud chcete beta-testovat, budu potrebovat abyste se registrovali na Testflightu)

A pak bych jeste nebyl proti, kdyby se mi ozval nekdo z Odoriku kvuli (ne)moznosti vyuziti loga (a podminek).

Zatim to vypada takto:
Oblibene + Historie
Oblibene + Historie
x.png (114.15 KiB) Zobrazeno 4813 x
Kontakty + Sestaveni CB
Kontakty + Sestaveni CB
y.png (116.54 KiB) Zobrazeno 4813 x
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledam beta testery callback aplikace pro iOS6

Příspěvek od xsouku04 »

Proti použití našeho loga nic nemám, pokud samozřejmě bude použito v logické a nematoucí spojitosti.
Použít naše logo v této souvislosti nevhodně si moc ale nedovedu představit.

Jakým způsobem bude program k dispozici? Klidně bych i něco přispěl na vývoj nebo alespoň na poplatky apple store.
Za předpokladu, že bude program užitečný. To ale já dovedu těžko jako neuživatel IPhonu a zatím dokonce i neuživatel androidu posoudit.
Uživatelský avatar
wejn
Příspěvky: 17
Registrován: sob 13. črc 2013 1:16:36
Bydliště: Kanton Zürich, Švýcarsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledam beta testery callback aplikace pro iOS6

Příspěvek od wejn »

Tak pouziti loga myslim na uvodni obrazovku a vyrez i na aplikacni ikonu.

Jsem ne-grafik, respektive ne-designer, takze jakakoliv tvurci grafika je problem a nepohrdnu existujicim logem.

Slo by to logo ziskat vektorove? (treba na mail z ktereho jsem psal na kontakt@)

Ad k dispozici: planuju ho zdarma (a 100% bez reklam, spamu a spywaru a.k.a. app analytics(*)). Samozrejme pripadny prispevek vitam, protoze zacit vyvijet pro iOS (a n.b. v RubyMotion) je afera za nekolik set dolaru. ;)

Ad uzitecny: pokud chce nekdo komfortne callbackovat a relativne komfortne prohlizet historii volani, tak by to snad mohlo byt uzitecne. ;) Ja jsem to napsal zejmena jako nahradu coolbacku, ktery me neskutecne nevyhovoval (cenou a nekterymi detaily).

Na pozadani (a po dohode) demonstruju nekde v centru Brna.

Ref: (*) ale TestFlight Live tam planuju, kvuli reportovani padu a vyjimek, ponechat.

PS: Bylo by mozne memu uctu aktivovat odesilani soukromych zprav (tady na foru)? Napsal mi clovek a ja mu nemam jak napsat zpet, protoze jsem (zatim) neduveryhodny...
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledam beta testery callback aplikace pro iOS6

Příspěvek od xsouku04 »

wejn píše:Tak pouziti loga myslim na uvodni obrazovku a vyrez i na aplikacni ikonu.

Jsem ne-grafik, respektive ne-designer, takze jakakoliv tvurci grafika je problem a nepohrdnu existujicim logem.

Slo by to logo ziskat vektorove? (treba na mail z ktereho jsem psal na kontakt@)

Ad k dispozici: planuju ho zdarma (a 100% bez reklam, spamu a spywaru a.k.a. app analytics(*)). Samozrejme pripadny prispevek vitam, protoze zacit vyvijet pro iOS (a n.b. v RubyMotion) je afera za nekolik set dolaru. ;)

Ad uzitecny: pokud chce nekdo komfortne callbackovat a relativne komfortne prohlizet historii volani, tak by to snad mohlo byt uzitecne. ;) Ja jsem to napsal zejmena jako nahradu coolbacku, ktery me neskutecne nevyhovoval (cenou a nekterymi detaily).

Na pozadani (a po dohode) demonstruju nekde v centru Brna.

Ref: (*) ale TestFlight Live tam planuju, kvuli reportovani padu a vyjimek, ponechat.

PS: Bylo by mozne memu uctu aktivovat odesilani soukromych zprav (tady na foru)? Napsal mi clovek a ja mu nemam jak napsat zpet, protoze jsem (zatim) neduveryhodny...
Loga jsou zde. http://www.odorik.cz/w/propagace Pokud chcete vytvořit obrázek určité velikosti, grafiku pro nás dělá pan Kment[zavináč]odorik.cz. Všechny obrázky máme v SVG formátu dělané v programu Inkscape. Myslím ale, že volně ke stažení na těch stránkách nejsou. V každém případě myslím, že bude jednodušší, když napíšete přesně, co potřebujete, a pan Kment to vytvoří.
Posílám mu též odkaz na tohle fórum na jeho email. Co se týče odblokování soukromých zpráv, odstranil jsem Vás ze skupiny noví uživatelé, ale nevím jestli to pomůže, protože rozhraní phpbb se mi zdá neskutečně neintuitivní.
Uživatelský avatar
wejn
Příspěvky: 17
Registrován: sob 13. črc 2013 1:16:36
Bydliště: Kanton Zürich, Švýcarsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledam beta testery callback aplikace pro iOS6

Příspěvek od wejn »

OK, diky, uz jsem s nim v kontaktu.

A SZ uz mam taky odemcene.


Naposledy oživil wejn v pon 22. črc 2013 11:56:50
Odpovědět