Problém s doručováním mailů od Odorika na e-mail

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
jakubboucek
Příspěvky: 4
Registrován: pon 03. led 2022 2:57:16

Problém s doručováním mailů od Odorika na e-mail

Příspěvek od jakubboucek »

Dobrý den,
již několikátý den pozoruji citelné zpoždění v doručování e-mailů do schránky. Extrému to dosáhlo včera. Zprávy o včerejších telefonátech mi dorazily až dnes kolem 7. ráno, zpráva o hovoru vykonaného ve 20:30 včera dorazila na e-mail až kolem 10:00 dopoledne - tedy s 13hodinovým zpožděním.

Z trace mailu je vidět, že mail by servery Odoriku na můj přijímací server doručován skutečně s 13hodinovým zpožděním: 220911-cnuln.png

Mám jako poskytovatele schránky Gmail, tedy žádné nespolehlivé servery. Po inkriminovanou dobu byly jiné maily doručovány bez problémů.

Není nyní na straně Odorika nějaký problém? Můžete se prosím podívat do logů, proč například zpráva Message-ID:

Kód: Vybrat vše

<7647dd30b291a733d205ece58d3f@odorik.cz>
byla doručována tak pozdě.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Problém s doručováním mailů od Odorika na e-mail

Příspěvek od Pitomec »

Potvrzuji, změna přihlášení linky včera v 10.50 hod. a email o tom dorazil dnes v 01.50 hod., tj. se zpožděním 15 hod.
Obrázek
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s doručováním mailů od Odorika na e-mail

Příspěvek od xsouku04 »

Bylo to opravené včera večer. Mailový server byl přetížen tím, že jsme přes něj posílali příliš mnoho mailů sami sobě s chybovou zprávou, čímž se ostatní maily brzdily.
Předpokládám, že promazáním se mohly některé maily odorik->zákazník z neděle ztratit.
Odpovědět