Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce dubna

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
alfi
Příspěvky: 718
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce ledna

Příspěvek od alfi »

Pitomec píše: úte 24. led 2023 12:13:58 U SIM Twist Internet Online je bonus za dobití 100 Kč stále, ale pouze při prvním dobití za 300 Kč a víc. Při dalších dobitích už ne.
Ok, twist internet online to asi ještě umí (slíbili to na krabičkách, tak to musí dodržet?). Ostatní twisty už bonus za dobití nemají
drtic113
Příspěvky: 19
Registrován: ned 18. pro 2022 13:42:29

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce ledna

Příspěvek od drtic113 »

Nejenom na krabičkách, ale i zde https://www.t-mobile.cz/twist/prehled-k ... ist-online , jak už bylo řečeno.
I prakticky to vyzkoušelo už hafo lidí.
Dost možná to je už jenom u Twist Internet Online, ale v tom je právě tato nabízená karta zajímavá a kvůli tomu bylo toto vlákno vytvořeno.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce ledna

Příspěvek od Pitomec »

U Twist Internet Online nelze za dobití rozdávat volné minuty a ani nefunguje jakýkoliv bonus v podobě dat navíc, takže těch 100 Kč je logická věc, aby měl zákazník motivaci posílat T-Mobile peníze a jenom nezahazoval karty po vyčerpání toho, co je na nich při koupi.
Obrázek
drtic113
Příspěvky: 19
Registrován: ned 18. pro 2022 13:42:29

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce ledna

Příspěvek od drtic113 »

Jeden bonus ale přece jenom u Twist Internet Online ještě přidávají - neomezený internet na týden při dobití 300+, což je i tento případ. Odměnu je třeba si vyzvednout v mobilní appce v sekci Srdcovky.
Obrázek
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce ledna

Příspěvek od Pitomec »

Bohužel nepřidávají a je to uvedeno i v té appce v podmínkách:

Obrázek
Obrázek
drtic113
Příspěvky: 19
Registrován: ned 18. pro 2022 13:42:29

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce ledna

Příspěvek od drtic113 »

Hmm. Zajímavé. Ale funguje to navzdory tady tomu, co je psané v podmínkách. Samozřejmě ne pro volání, ale jenom pro ta data.
Každopádně si do 7 dnů po nabití 300+ zkuste prohlédnout v mobilní appce Srdcovky, jestli se to tam objeví a případně si neomezená data na týden zapnout. Nic za to nedáte a ještě ušetříte.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce ledna

Příspěvek od Pitomec »

Minulý týden jsem aktivoval novou kartu Twist Internet Online, dobil 400 Kč a dostal 100 Kč bonus, nic dalšího se nekonalo a na kartě bylo stále jenom 500 MB dat, přičemž v appce u volby "Máte už svou odměnu za dobití / Ověřit" to napsalo "Momentálně tu žádnou odměnu nemáte". Jestli to někomu funguje, tak má asi štěstí...
Obrázek
drtic113
Příspěvky: 19
Registrován: ned 18. pro 2022 13:42:29

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce ledna

Příspěvek od drtic113 »

Je to možné. Každopádně za pokus nic nedám, takže proč to nezkusit.
Hafi
Příspěvky: 97
Registrován: stř 01. črc 2015 10:13:50

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce ledna

Příspěvek od Hafi »

Ten tarif 12x2 jsem si aktivoval 1. ledna, měl být na 30 dní, teď o víkendu mi data došla a čekal jsem, že od dnes budu mít opět k dispozici 2 GB. Ale nic - data nafungují a v aplikaci je furt dostupná 0. Restart telefonu nepomohl. Ono to není na 30 dní, ale na 30x24 hodin? Nevím, v kolik hodin jsem to aktivoval, je možný, že až odpoledne. Ale nikde to v aplikaci nevidím, naopak např. platnost toho celého balíčku to uvádí do 27.12. bez upřesnění do kolika hodin.
Jak dojde k aktivaci té další části balíčku? Může vadit, že tam aktuálně mám kredit -0,2 Kč? Nevím, jak se to stalo, ale sežralo to nějaký data než jsem aktivoval balíček.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce ledna

Příspěvek od xsouku04 »

Hafi píše: úte 31. led 2023 9:17:33 Ten tarif 12x2 jsem si aktivoval 1. ledna, měl být na 30 dní, teď o víkendu mi data došla a čekal jsem, že od dnes budu mít opět k dispozici 2 GB. Ale nic - data nafungují a v aplikaci je furt dostupná 0. Restart telefonu nepomohl. Ono to není na 30 dní, ale na 30x24 hodin? Nevím, v kolik hodin jsem to aktivoval, je možný, že až odpoledne. Ale nikde to v aplikaci nevidím, naopak např. platnost toho celého balíčku to uvádí do 27.12. bez upřesnění do kolika hodin.
Jak dojde k aktivaci té další části balíčku? Může vadit, že tam aktuálně mám kredit -0,2 Kč? Nevím, jak se to stalo, ale sežralo to nějaký data než jsem aktivoval balíček.

Když jste to aktivoval 1., tak k obnovení by mělo dojít až dnes 31. tedy 30 dní po. Jestli dodrží i hodinu, netuším, nejspíš ano, to by pak záleželo, v kolik hodin jste to aktivoval. Ten čas mají uložený, když si rozkliknete informaci o tom balíčku. Možná to ale obnoví až po půlnoci. Takže bych určitě počkal minimálně do zítřka, než budete něco reklamovat. Dejte vědět.
Já jsem to aktivoval mezi svátky u dvou SIM a u obou se to po 30 dnech správně obnovilo. Na jedné mám ale kredit -19 Kč, který nevím, kde se vzal.

Jinak dnes je poslední den, kdy je možné to aktivovat za rozumnou cenu. Akce s poloviční cenou bývá jen o Vánocích a v létě a je i možné, že se nebude opakovat.
Odpovědět