Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce dubna

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce dubna

Příspěvek od Pitomec »

Jenomže ta akce u TM za 699 Kč momentálně není a i výše konrad uvádí, že si to chtěl aktivovat za 1398 Kč a dobil 1200 Kč. A to už se nevyplatí.
Obrázek
Uživatelský avatar
konrad
Příspěvky: 150
Registrován: ned 29. led 2012 1:41:25
Bydliště: Praha 1

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce dubna

Příspěvek od konrad »

Pitomec píše: úte 30. kvě 2023 11:52:14 Jenomže ta akce u TM za 699 Kč momentálně není a i výše konrad uvádí, že si to chtěl aktivovat za 1398 Kč a dobil 1200 Kč. A to už se nevyplatí.
Sice se to nevyplatí, ale měl jsem důvod. Dnes mi na základě mé žádosti o vrácení kreditu 1200 Kč volala paní ze zákaznického centra T-M, aby mi složitě vysvětlovala, že na Twist Online balíček Internet na rok nelze uplatnit, sice to nemají v Obchodních podmínkách, ale je to jejich interní směrnice :roll: . Výplatní den mají v pátek, kdy mi poukáží předmětný kredit na můj účet.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce dubna

Příspěvek od Pitomec »

Té paní bych asi sdělil, že se obrátím na ČTÚ, protože jakožto zákazníka mě vůbec nemusí zajímat jakési jejich vnitřní směrnice a naopak mě zajímá jenom ceník a obchodní podmínky. A nutno podotknout, že v TM jsou zjevně pěkní idioti, když ten balíček nechtějí prodat za tu základní cenu 1398 Kč. Možná mají peněz dost...
Obrázek
Uživatelský avatar
konrad
Příspěvky: 150
Registrován: ned 29. led 2012 1:41:25
Bydliště: Praha 1

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce dubna

Příspěvek od konrad »

Pitomec píše: úte 30. kvě 2023 14:13:21 Té paní bych asi sdělil, že se obrátím na ČTÚ, protože jakožto zákazníka mě vůbec nemusí zajímat jakési jejich vnitřní směrnice a naopak mě zajímá jenom ceník a obchodní podmínky. A nutno podotknout, že v TM jsou zjevně pěkní idioti, když ten balíček nechtějí prodat za tu základní cenu 1398 Kč. Možná mají peněz dost...
Paní už nic nesdělím, každopádně mě záležitost stojí drahocenný čas, musím hledat náhradní řešení, i zbytečné převody peněz, podnět jsem podal v kontaktním formuláři.
Uživatelský avatar
konrad
Příspěvky: 150
Registrován: ned 29. led 2012 1:41:25
Bydliště: Praha 1

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce dubna

Příspěvek od konrad »

Má někdo zkušenost s opencall 2 GB za 119 Kč/30 dní? https://opencall.cz/datove-balicky/#codes
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce dubna

Příspěvek od Pitomec »

Firma O2 ČR. A ta karta s 2 GB dat je teď aktuálně na jejich webu za 99 Kč. Koupit, měsíc používat a pak asi vyhodit, protože ta cena 119 Kč měsíčně je o ničem, resp. za ty peníze se dají sehnat lepší nabídky, třeba výše zmiňovaný Kaktus.
Obrázek
tomplee
Příspěvky: 35
Registrován: úte 16. črc 2013 12:12:29

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce dubna

Příspěvek od tomplee »

A co Vodafone Vaše karta za 399 a v ceně je půl roku 1.5 GB měsíčně a navíc dávají přes léto bonus +5 GB
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce dubna

Příspěvek od helmut.niederman »

Pitomec píše: úte 30. kvě 2023 14:13:21 Té paní bych asi sdělil, že se obrátím na ČTÚ, protože jakožto zákazníka mě vůbec nemusí zajímat jakési jejich vnitřní směrnice a naopak mě zajímá jenom ceník a obchodní podmínky. A nutno podotknout, že v TM jsou zjevně pěkní idioti, když ten balíček nechtějí prodat za tu základní cenu 1398 Kč. Možná mají peněz dost...
To je to samé jako ta jejich akce se 100GB se snahou konkurovat O2, a hned druhého června už to nešlo objedna z jejich e-shopu, na zákaznické lince se dozví člověk zmatečné informace, někdo zas tvrdil z T-mobile, že na skladě měli jen 100 kusů SIM karet a hlavně, že ta akce měla být do konce června, když už skončila 2.června. :roll:

Jinak podobnou zkušenost mám s operátorem SIMPLE, podařilo se mi pomocí SMS kódu aktivovat balíček, který má TescoMobil, to je ten balíček 200 jednotek ( každá minuta volání a každá odeslaná SMS se počítá jako jedna jednotka ) za 200,- Kč. V aplikaci Simple se mi to zobrazovalo, ale jakmile na Google Play udělali aktualizaci tak po aktualizaci se mi ten balíček, kolik volných jednotek mám už nezobrazuje a když jsem zkoušel jejich CHAT, dozvěděl jsem se od paní operátorky, že tento balíček funguje pouze u TescoMobil, a nejde aktivovat u SIMPLE, pričemž Simple a TescoMobil jsou stejné, mají stejný ceník akorát SIMPLE není typická předplacená karta, ale účtuje se to na základě Bankovní ID nebo dříve přes platební kartu, něco podobného má Kaktus Neřešto. Zajímavé je že mi to funguje, ale podle slov operátorky, by mi to fungovat nemělo :lol:
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2581
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce dubna

Příspěvek od Pitomec »

T-Mobile je prostě takový divný operátor a asi zkouší, co všechno si ještě lidi nechají líbit. Přitom zrovna ten balíček 100 GB za 300 Kč měsíčně by úplně v pohodě mohli aktivovat na libovolné SIM kartě, stejně jako se tak děje s balíčky na SIM Kaktus, kde také vůbec nerozhoduje, jakou SIM si člověk pořídí, ale jaký balíček si na ni po aktivaci pak sám v samoobsluze nastaví.
Obrázek
helmut.niederman
Příspěvky: 1012
Registrován: stř 10. črc 2013 21:40:28

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce dubna

Příspěvek od helmut.niederman »

Pitomec píše: ned 04. čer 2023 21:18:45 T-Mobile je prostě takový divný operátor a asi zkouší, co všechno si ještě lidi nechají líbit. Přitom zrovna ten balíček 100 GB za 300 Kč měsíčně by úplně v pohodě mohli aktivovat na libovolné SIM kartě, stejně jako se tak děje s balíčky na SIM Kaktus, kde také vůbec nerozhoduje, jakou SIM si člověk pořídí, ale jaký balíček si na ni po aktivaci pak sám v samoobsluze nastaví.
A přitom, mají takto zbytečně velké náklady, protože balíček je jen na nových SIM kartách, a kdyby to šlo na těch stávajících tak by se ušetřilo dost peněz. Ale chápu, že pro ně jsou lepší noví zákazníci než ti stávající. :roll:
Odpovědět