Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce dubna

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
drtic113
Příspěvky: 19
Registrován: ned 18. pro 2022 13:42:29

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově

Příspěvek od drtic113 »

konrad píše: stř 18. led 2023 15:59:49 ...

Edit:
po rozhovoru se zákaznickou linkou 100 Kč po prvním dobití pouze do 30 dnů od aktivace, aktivoval jsem před 40 dny
Zbývá 1,4 GB z 2,9 GB nějaký renonc bez vysvětlení
minimální dobití 200 Kč, dobiju-li, dosáhnu na balíček; s mou spotřebou kolem 200 MB měsíčně vyhozené prachy za to, že jsem si chtěl na rok ušetřit práci s měněním karet

Zkusil bych reklamaci. Na kartě je slíbený bonus za dobití do 2 měsíců od aktivace a ne do 30 dnů, jak tvrdí zákaznická linka. Viz 3. bod:

Obrázek

Podmínky získání bonusového kreditu pro Twist Online jsou uvedeny i přímo na stránkách T-Mobile https://www.t-mobile.cz/twist/prehled-k ... ist-online
Uživatelský avatar
konrad
Příspěvky: 150
Registrován: ned 29. led 2012 1:41:25
Bydliště: Praha 1

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově

Příspěvek od konrad »

Děkuji za upozornění, reklamaci pošlu.

Nevíte, jak to je s vyúčtováním? Očekával jsem naivně, že stejně jako od Odorika po platbě obdržím zjednodušený daňový doklad. Jejich nápověda mě honí různými odkazy po celým webu, samá nápověda, ale konkrétní odpověď nikde, ani v Můj T-Mobile jsem vyúčtování nenašel.
Asi to je pro mladý co maj spoustu času a rádi brouzdaj po jejich stránkách.

Vůbec v tom maj bordel. V kontaktech uvádějí email info@t-mobile.cz, když jsem na něj napsal, dostal jsem odpověď, že to nefunguje a musím vyplnit kontaktní formulář. Bych rád věděl, jestli takovej přiblblej systém maj i v Německu.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově

Příspěvek od Pitomec »

V Můj T-Mobile je doklad k dispozici v Kredit a dobíjení / Výpis spotřeby kreditu. Akorát mám takové tušení, že se daná částka na daňovém dokladu ukáže až v okamžiku aktivace balíčku (samotné dobití kreditu nestačí).
Obrázek
Uživatelský avatar
konrad
Příspěvky: 150
Registrován: ned 29. led 2012 1:41:25
Bydliště: Praha 1

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově

Příspěvek od konrad »

od dubna 2017 došlo ke změně v legislativě a daňový doklad už nevystavujeme na dobití, ale až na spotřebu kreditu. Více informací najdete na: https://www.t-mobile.cz/zmena-dph-u-pre ... ho-kreditu

Doklad o potřebě kreditu si můžete objednat v Můj T-Mobile.

1. Přihlaste se pod daným Twist číslem do Můj T-Mobile.
2. Zvolte sekci „Doklad o spotřebě kreditu".
3. Tady máte na výběr, jestli chcete vygenerovat doklad jednorázově (můžete i za více zúčtovacích období) nebo raději bude dostávat doklad pravidelně (doporučujeme).

Pravidelné zasílání dokladu o spotřebě kreditu:
Při nastavení pravidelného generování dokladu najdete doklad v Můj T-Mobile vždy kolem 5. dne v měsíci.
Pokud v Můj T-Mobile zadáte e-mailovou adresu, pošleme Vám doklad i e-mailem.

Jednorázové vygenerování dokladu (za vybrané období):
Jednorázový doklad nedostanete hned po objednání; doklad se vygeneruje do 48 hodin. Po této době se vrátíte do Můj T-Mobile a doklad si stáhnete, uložíte či vytisknete. O tom, že je doklad připravený, zákazníky informujeme SMS notifikací.

S pozdravem
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově

Příspěvek od Pitomec »

Při běžné spotřebě kreditu je to jak píše T-Mobile, tj. každý měsíc doklad s částkou, jaká byla vypotřebována. Ale u toho jednorázového balíčku na 12 měsíců je doklad na celou částku hned po jeho aktivaci, teď jsem si to v Můj T-Mobile ověřil (a jenom pro úplnost, dalších 11 měsíců jsou pak vystavovány doklady s nulovou částkou).
Obrázek
Uživatelský avatar
konrad
Příspěvky: 150
Registrován: ned 29. led 2012 1:41:25
Bydliště: Praha 1

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově

Příspěvek od konrad »

Děkuji Pitomci za upřesnění a navigaci. Podle jejich odpovědi jsem marně hledal sekci „Doklad o spotřebě kreditu". Od T-M bych očekával přesnou odpověď. Tak kreativní slovník nemám, abych zaměňoval pojmy.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: HBO Max na půl roku celkově za 400 Kč

Příspěvek od Pitomec »

Josef píše: stř 21. pro 2022 9:13:57 Pro někoho může být ještě zajímavé HBO Max, který lze na Twist Online zakoupit z kreditu za 110,99 Kč měsíčně. Po dobití 370 Kč (tedy za celkovou cenu 400 Kč) ho lze mít na 6 měsíců. Započítal jsem bonusový kredit 100 Kč za dobití od 300 Kč.
To je snad levnější si každý měsíc aktivovat jednu SIM v ceně 30 Kč, objednat na ni HBO Max a pak tu SIM vyhodit :D
Obrázek
alfi
Příspěvky: 718
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: HBO Max na půl roku celkově za 400 Kč

Příspěvek od alfi »

Josef píše: stř 21. pro 2022 9:13:57 Pro někoho může být ještě zajímavé HBO Max, který lze na Twist Online zakoupit z kreditu za 110,99 Kč měsíčně. Po dobití 370 Kč (tedy za celkovou cenu 400 Kč) ho lze mít na 6 měsíců. Započítal jsem bonusový kredit 100 Kč za dobití od 300 Kč.
Bonusový kredit u Twistu už možná víc než rok není? :-) Místo něj se rozdávají hovory nebo data.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2580
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce ledna

Příspěvek od Pitomec »

U SIM Twist Internet Online je bonus za dobití 100 Kč stále, ale pouze při prvním dobití za 300 Kč a víc. Při dalších dobitích už ne.
Obrázek
drtic113
Příspěvky: 19
Registrován: ned 18. pro 2022 13:42:29

Re: Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce ledna

Příspěvek od drtic113 »

... kromě toho pouze do 2 měsíců od aktivace - viz screenshot z 18.1. a odkaz na web T-Mobile.
Odpovědět