Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce dubna

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Datový balíček 12krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově do konce dubna

Příspěvek od xsouku04 »

Má to ale háček. Není to SIM Odorik, ale Twist karta T-mobile. Tedy stejnou SIM není dobré používat zároveň pro volání, protože je buď hodně nevýhodné, nebo to není možné vůbec.


Obrázek

Hodí se to tedy hlavně pro ty, co mají dvojsimkartový telefon a volný druhý slot. Máte pak na rok pokoj.
Může se to hodit též např. pro tablet nebo do nějakého zařízení jako Alarm, kamery a podobně.

Balíček lze aktivovat na jakékoli Twist kartě. Běžně ale stojí 1398 Kč/rok. Je zde ale vánoční akce platná do konce ledna do konce března do konce dubna s cenou za polovic, tedy za cenu 699 Kč.
Pokud ji aktivujete na SIM Twist s předplaceným internet od nás, dostanete kredit 200 Kč za 30 Kč a dalších 100 Kč bonus po prvním dobití. Stačí tedy dobít 400 Kč a můžete aktivovat balíček. - je to rok staré, již to nejde aktivovat.

SIM lze objednat po přihlášení na stejném místě jako naše vlastní SIM v menu eshop.

100 MB dat v 2. zóně roamingu za 30 Kč


Jiné možné využití této SIM je koupit si balíček 100 MB do druhé roamingové zóny za 199 Kč. V tomto případě není nutné SIM dobíjet vůbec a máte tak omezená data na dovolenou mimo EU za neuvěřitelných 30 Kč.



500 MB dat v ČR a 1. zóně roamingu za 30 Kč s platností rok


Další využití je, pokud by vám stačilo jen 500 MB, můžete simkartu využívat, jak je, hned po aktivaci bez jakéhokoli balíčku. Výhoda je, že takto můžete SIM využívat až rok. A to také za cenu SIM 30 Kč. Může být vhodné pro různé alarmy, nebo např. pro sledování polohy, či pro fotopast, kdy nafocených obrázků není žádné obrovské množství.

SIM není možné použít pro volání nebo odchozí SMS. Příchozí SMS fungují.

Podrobnější informace o této SIM: https://www.odorik.cz/w/eshop:predplace ... rnet_karta
drtic113
Příspěvky: 19
Registrován: ned 18. pro 2022 13:42:29

Re: Datový balíček 12 krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově

Příspěvek od drtic113 »

Dobrý den,
chtěl bych se jenom ujistit, zda lze opravdu tento balíček na kartě Twist Online aktivovat.
Objevuje se sice v nabídce, nicméně po negativních zkušenostech jiných uživatelů vloni (viz příspěvek z 16. 6. 2021 12:35 na jiném fóru https://forum.mobilmania.zive.cz/viewto ... a&start=30) jsem kontaktoval podporu T-Mobile a bylo mi sděleno, že balíček není s Twist Online kompatibilní.
Viz nabídka z Můj T-Mobile a následná komunikace s podporou na FB:
Obrázek
Naposledy upravil(a) drtic113 dne ned 18. pro 2022 14:17:06, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Datový balíček 12 krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově

Příspěvek od xsouku04 »

Ano, mám vyzkoušené, že to jde, a šlo to to člověku, co má zde na fóru přezdívku Pitomec ještě, když to bylo 12* 1 GB za 499 Kč, který na to upozornil. viewtopic.php?t=5235&start=30 Samozřejmě je možné, že si to časem opraví, ale nikde černé na bílém jsem to neviděl a podpoře T-mobile nejde moc věřit, takové věci bych se jich vůbec neptal, obecně podpora vám navykládá téměř cokoli, jen aby se vás zbavila, je potřeba to zkusit.
A i když jste jim to nahlásil, není jisté, že si to praví, ale doporučoval bych s aktivací pospíchat. Možná je zablokování této možnosti jen odklikání nějaké nastavení u tarifu, a to by mohli zvládnout ještě před svátky.

Co nemám vyzkoušené je, jestli jde dokoupit ty data v roamingu, ale v nabídce jsem to viděl. Takže jestli je někdo ochotný to vyzkoušet (tedy ideálně jede mimo EU), zdarma mu tu SIM pošlu.

Kdyby to náhodou nešlo, bude vás to stát trochu práce a poplatek 119 Kč za vrácení neutraceného kreditu. A nebo to prostě prodatujete po MB.
drtic113
Příspěvky: 19
Registrován: ned 18. pro 2022 13:42:29

Re: Datový balíček 12 krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově

Příspěvek od drtic113 »

Ok. Díky. Asi to vyzkouším. Možná jde opravdu jenom o dočasnou chybu, protože jak jsem odkazoval v předchozím příspěvku na https://forum.mobilmania.zive.cz/viewto ... a&start=30, tak tam to uživateli petryk cca před rokem a půl nešlo a podle ohlasů to nešlo ani jiným. Na komunikací s podporou T-Mobile jsem se nespoléhal, jenom jsem se tam o tom ujišťoval.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Datový balíček 12 krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově

Příspěvek od xsouku04 »

drtic113 píše: ned 18. pro 2022 15:22:25 Ok. Díky. Asi to vyzkouším. Možná jde opravdu jenom o dočasnou chybu, protože jak jsem odkazoval v předchozím příspěvku na https://forum.mobilmania.zive.cz/viewto ... a&start=30, tak tam to uživateli petryk cca před rokem a půl nešlo a podle ohlasů to nešlo ani jiným. Na komunikací s podporou T-Mobile jsem se nespoléhal, jenom jsem se tam o tom ujišťoval.
Možná také záleží, z jaké várky tu SIM máte. U některých várek to nejde, z té naší ano. Várku lze rozpoznat podle data expirace. Naše expirace je 2.9.2025 .
A nebo to dříve nešlo a nyní ano.
drtic113
Příspěvky: 19
Registrován: ned 18. pro 2022 13:42:29

Re: Datový balíček 12 krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově

Příspěvek od drtic113 »

Aha. Jo. Díky. To je možné. Taky už jsem se setkal s rozdílným chováním stejných typů SIM vydaných v různých dobách.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Datový balíček 12 krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově

Příspěvek od xsouku04 »

Tak jsem ještě provedl test ohledně nákupu roamingových dat a aktivoval to u jedné ze SIM.

Balíček se úspěšně aktivoval a expiruje 17.1.2023
aktivace_dat_v_roamingu.png
aktivace_dat_v_roamingu.png (58.87 KiB) Zobrazeno 5520 x
Nikam ale nejedu, takže pokud ji chcete někdo poslat jen za cenu poštovného (obyč dopis 25 Kč), protože jedete na svátky třeba do Egypta, napište mi.

Také by pro náročnější nemuselo být špatné si připlatit a koupit si balíček 500 MB za 699 Kč, který by ve slevě 300 Kč přišel na 400 Kč.

Osobně pořád raději bych na data v zóně II používal jednorázovou předplacenku, než riskoval nějakou chybu a neskutečně velký účet u své běžné SIM.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Datový balíček 12 krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově

Příspěvek od xsouku04 »

Jak to vypadá po aktivaci.
internet_na_rok2.png
internet_na_rok2.png (48.65 KiB) Zobrazeno 5509 x
internet_na_rok.png
internet_na_rok.png (111.81 KiB) Zobrazeno 5509 x
tomus

Re: Datový balíček 12 krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově

Příspěvek od tomus »

Jaká je platnost této SIM karty (vytištěné na obalu) ?
díky.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8146
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Datový balíček 12 krát 2Gb na rok za 430 Kč jednorázově

Příspěvek od xsouku04 »

tomus píše: ned 18. pro 2022 22:30:58 Jaká je platnost této SIM karty (vytištěné na obalu) ?
díky.
2.9.2025
Odpovědět