Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od xsouku04 »

zajicek.marek píše: úte 19. bře 2024 9:45:23 No k dnešku to u mě dělá 15 dní. A stálé nic, už mě to nebaví.
Napište mi u jakého čísla, já se podívám, jestli je na seznamu. (můžete emailem, nebo SZ) Případně napište, na jaké pobočce jste to odevzdal, abych to mohl nechat ověřit.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od xsouku04 »

xsouku04 píše: úte 19. bře 2024 10:10:05
zajicek.marek píše: úte 19. bře 2024 9:45:23 No k dnešku to u mě dělá 15 dní. A stálé nic, už mě to nebaví.
Napište mi u jakého čísla, já se podívám jestli je na seznamu. (můžete emailem, nebo SZ) Případně napište na jaké pobočce jste to odevzdal, aby to mohl nechat ověřit.
Tak vaše číslo není v aktuálním seznamu povolených čísel aktuálnímu k datu 15.3. 2024. Nejspíše tedy vaši žádost někde ztratili.
Naopak v seznamu odesílaného námi číslo je.
zajicek.marek
Příspěvky: 5
Registrován: sob 24. zář 2016 10:10:21

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od zajicek.marek »

Tak to potom nechápu. Kontaktoval sem svého operátora kaktus a ty mi psali že to našli u techniků t mobile, že na tom pracují a musím vydržet.
t152
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 08. črc 2021 15:39:29

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od t152 »

Tak jsme konečně dořešil poslední číslo u kaktusu. Žádost podaná 7.3 na TM v Kroměříži,ale až po emailu v neděli 17.3 na kaktus se ozvali v pondělí,že chtějí výrobní číslo karty nebo puk2,po zaslání už během 2 hodin došel jeden email,že posílají kolegům do TM a pak po cca půl hodině už došel email a sms,že je vyjmuto. uff mám to za sebou:-) Asi je lepší ty žádosti dávat po jedné. Já dal 3 naráz a první se uzdělala do 2hodin a kdyych se na ty ostatní neozval,tak nejsou podle mě doted .Chlap z infoliky TM říkal,že když v tom oddělení FW 2.0 dostanou žádost,tak to zpracují hned. Spíš se to asi někde zadrhává s tím posíláním z poboček? Možná to pošlou někteří jinam než mají?
jbohac
Příspěvky: 7
Registrován: pon 24. zář 2012 16:28:12

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od jbohac »

jbohac píše: úte 20. úno 2024 7:16:00 V TMO prodejně v OC Nový Smíchov bezproblémů přijali doma vyplněnou žádost, a ani nechtěli vidět občanku. První zaměstnanec sice nevěděl o co jde, zavolal druhého, a ten mu pro to našel v jejich interním systému postup - vyřízeno za 2 minuty.
když se přes 3 týdny nic nedělo, dotázal jsem se na podpoře TMo, a prý žádosti evidované nemají a mám tam zajít znovu; to jsem dnes udělal, a proces úplně jiný - místo aby můj papír někam založili, tak ho skenovali, zadávali do systému, a volali někam na kaktus a diktovali číslo SIMky a originál papíru mi nechali. Tak třeba to tentokrát zvládnou :(

EDIT: .... a po 8 hodinách e-maiové potvrzení od kaktusu a CLIP je funkční! \o/
Naposledy upravil(a) jbohac dne pát 22. bře 2024 17:57:10, celkem upraveno 1 x.
rssreader
Příspěvky: 7
Registrován: úte 26. dub 2022 9:22:09

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od rssreader »

Zdravím, včera jsem podal žádost na pobočce TM (SIM karta je u Kaktusu) a tohle mi dnes prislo:
Ahoj,
přijali jsme tvou žádost o vyjmutí z ochrany Hlasový Firewall 2.0. (dále jen „žádost“).

Potvrzujeme tímto, že tvoje mobilní číslo uvedené na žádosti jsme z ochrany za podmínek uvedených v žádosti vyjmuli.

Pro dokončení žádosti a využití služeb tak, jak jsi zvyklý (volání fakticky z jiného čísla než je číslo uváděné jako zpětně dovolatelné) je však třeba, aby toto vyjmutí / nastavení následně dle sjednaných podmínek potvrdil i tvůj druhý poskytovatel služeb uvedený v žádosti, se kterým musíš danou záležitost dořešit.

Tvůj Kaktus tým
Na odoriku to mám již od února nastavené, takže co teď, mám počkat a uvidí se?
zabzicek
Příspěvky: 3
Registrován: sob 26. lis 2016 11:00:44

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od zabzicek »

Vůbec nic jsem nepochopil.
Takže se zeptám konkrétně na : 682434 nezadáno xxxxxxxxxx 910114526 799796575
Jde to vrátit tak, aby mi to při volání ze Zopieru fungovalo a zobrazovalo se to moje mobilní ?
zajicek.marek
Příspěvky: 5
Registrován: sob 24. zář 2016 10:10:21

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od zajicek.marek »

V pátek sem byl tedy podruhé podat žádost na pobočce Tmobile a bylo mi řečeno že na žádost se v Tmobile už někdo díval, protože byla už otevřená, ale nechal jí být, aniž by k tomu něco připsal. Takže žádost se neztratila, jen to prostě někdo nechal být, aniž by to řešil.
JPT
Příspěvky: 330
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od JPT »

Když bych chtěl přidat k lince veřejné telefonní číslo kvůli tomu CLIPU a volalo by se jen z domácího internetového telefonu s tím CLIPem, tak mám přidat radši geografické nebo je to jedno ?
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2583
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od Pitomec »

Nomadické.
Obrázek
Odpovědět