Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8162
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od xsouku04 »

UFO píše: ned 11. úno 2024 20:54:36 vce píše:
> CLIP jsem u své linky aktivoval, ale žádná SMS mi v této souvislosti do půl hodiny nepřišla.

U mne totéž.

Přikládám odkaz na .docx verzi žádosti adresované T-Mobile:
https://upload.nolog.cz/download/e3b992 ... -UmiS-hjKQ
Díky. Vytvořil jsem PDF a nahrál jako přílohu zde na fórum. Je to samozřejmě kvalitnější a menší než ten naskenovaný.
Přílohy
Firewall T-mobile žádost.docx
(19.3 KiB) Staženo 145 x
Hlasovy_Firewall_Tmobile_formular.pdf
(126.44 KiB) Staženo 427 x
volani.webnode.cz
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 04. pro 2014 0:12:38

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od volani.webnode.cz »

Dostal jsem odpověď od kaktusu:
Aho, jednotlivě bohužel nejde zakázníky ze služby vyjmout :(
Poslal jsem odkaz na forum a info že si zkusím postěžovat odoriku, ČTU a t-mobile.
Na čež jsem dostal odpověď.
Psali jsme ohledně toho kolegovi v pátek, ale zatím nám nikdo neodpověděl :)
Chceš abyom tě kontaktovali až kolega odepíše?
Napsal jsem že ano a že děkuji..
A pak jsme si s operátorkou vyměnili nějaké děkovačky a dostal jsem od ní smajlíkové srdícko :D

Takže otázka co dál. Čekat nebo napsat ČTU do datovky, a t-mobile si postěžovat na kaktus a zároveň poslat formulář?
Jak případně předat formulář t-mobile? S emailem byla co jsem koukal tady potíž, datovka se mi nechce platit.
Možná bych mohl zkusit na pobočkách t-mobile, ať je stojím čas zaměstnanců :)
Radouch
Příspěvky: 34
Registrován: pon 01. pro 2014 20:31:51

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od Radouch »

volani.webnode.cz píše: pon 12. úno 2024 14:19:28 Takže otázka co dál. Čekat nebo napsat ČTU do datovky, a t-mobile si postěžovat na kaktus a zároveň poslat formulář?
Jak případně předat formulář t-mobile? S emailem byla co jsem koukal tady potíž, datovka se mi nechce platit.
Použijte jejich online kontaktní formulář a pošlete to jako přílohu - mělo by z něj pak přijít i potvrzení o přijetí zprávy. Klidně bych to tudy poslal i pro kaktusí číslo, uvidíte, s čím se ozvou.
Posílám jim takto žádosti o vrácení kreditu při odportování Twist čísla jinam a funguje to.
J.Horak
Příspěvky: 2
Registrován: pon 12. úno 2024 17:58:18

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od J.Horak »

Taky jsem jim dnes psal do Kaktusu a stejné.Nejdříve že to nejde,po poslání odkazu fora - zeptali jsme se tedy kolegy a čekáme na odpověď.
Na pobočku T-mobilu se mi nechce protože na mne budou koukat jak na mimozemšťana.Asi to pošlu datovkou nebo kontaktním formulářem T-mobilu.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8162
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od xsouku04 »

Správný postup je opravdu jít na pobočku T-mobile, protože při tom ověřují vaši totožnost. Je pravda, že datovka by to mohla udělat také, takže zkusit to můžete, ale doporučoval bych nejdříve zajít na tu pobočku, abyste měli důvod, proč to děláte datovkou - protože na pobočce to nejde, a uvést konkrétní čas, místo a údajné důvody, proč to nejde.
Že se jim to na pobočce nebude zdát, je pochopitelné, proto doporučuji mít s sebou vytisknutý ten formulář, aby bylo jasné, že si to nevymýšlíte. Oni když pak budou hledat informace na téma "Žádost o vyjmutí z ochrany Hlasový Firewall 2.0.", tak to snad zjistí, a pokud ne, je možné si na konkrétní pobočku i pracovníka nakonec stěžovat tou datovkou. Pokud nepomůže stížnost datovkou, je na řadě se obrátit na ČTÚ. Výhoda je, že chybnou odpověď T-mobile na zprávu datovkou lze úřadu snadno doložit. Podobně lze snadno doložit např. komunikaci emailem. Ústní komunikace na pobočce se dokládá hůře.

S T-mobile jako koncový zákazník nemám žádnou osobní zkušenost. Ale např. s O2 je to docela hrůza. Oni si dovedou vymyslet neskutečné nesmyslné pohádky, jen aby se vás zbavili a nemuseli si něco zjišťovat. Proto např. hlásit jim nějakou závadu je hodně těžký boj, snaží se vymýšlet nové a nové důvody, proč je chyba u vás, a vůbec jim nevadí, že to pořád mění. Nemůžete se dovolat na nějaké obyčejné mobilní číslo v EU a Vodafone i T-mobile to jde? Určitě to není chyba v O2 :) Čekám, že v T-mobile to bude trochu lepší, ale zjevně ne o moc. Prošťouchnout se to musí, časem to bude snadnější.
jaara
Příspěvky: 38
Registrován: úte 08. dub 2014 10:49:48

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od jaara »

Mám jeden dotaz. Na lince je aktivován clip s mobilním číslem. Když jsem hledal založený mobil, prozvonil jsem ho z oné VOIP linky a ozvalo se mi: „Volaný účastník není dostupný, zavolejte později.“ Dříve mi mobil začal normálně zvonit, nyní nic. ID hovoru (ve výpisu se zobrazuje) je 571836716.
volani.webnode.cz
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 04. pro 2014 0:12:38

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od volani.webnode.cz »

Je to firewall 2.0 nebo 2.1 ? 🙈

Odpověď od kaktusu byla též pobočka.. ale někdo tu psal že ho odkázali na mail, kde ho zas odkázali na formulář 🙈
Při pobočce, stačí plná moc podepsána bez ověření?
swejzi
Příspěvky: 79
Registrován: ned 08. čer 2014 16:54:12

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od swejzi »

Co se vyplňuje u kolonky ZASTOUPENÁ?
J.Horak
Příspěvky: 2
Registrován: pon 12. úno 2024 17:58:18

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od J.Horak »

Tak jsem poslal žádost datovkou na T-mobile.Přišla mi odpověď e-mailem od Kaktusu "Takto to nefunguje,musíte na pobočku T-mobile."
Tak jsem byl dnes s vyplněným a vytištěným formulářem na pobočce T-mobile v Náchodě. Jak kdybych tam přišel nahý ,s tím že jsem právě přistál z Marsu.Tak nějak to působilo.Nepodařilo se mi to vysvětlit,nakonec mne nabídl ať jdu k T-mobilu že se tam budu mít líp.Tak jsem to vzdal.
swejzi
Příspěvky: 79
Registrován: ned 08. čer 2014 16:54:12

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od swejzi »

Nedělám si iluze, že jsou o tomto zaměstnanci na pobočkách T-Mobile obeznámeni. Chtělo by to mít nějaký oficiální zdroj na který je můžu odkázat, kde se jasně píše, že jako zákazník mám na toto právo a T-Mobile mi musí vyhovět. Obávám se, že vyplněný formulář a odkaz na diskusní fórum stačit nebude, aby byli ochotni se tím zabývat.
Odpovědět