Nulový tarif a další tarify budou končit u Vodafonu

Místo pro služby, které lze dobře kombinovat se službami Odorik.cz .
Odpovědět
mymartin
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 11. úno 2016 22:36:45

Re: Nulový tarif u Vodafonu končí od 1.4.

Příspěvek od mymartin »

Volal jsem do Vodafonu a oni dělají, že nic nevědí a že nulový tarif neruší, alespoň pro mě.
Asi ví, že bych ihned odešel :D :D .
watslaw
Příspěvky: 30
Registrován: stř 08. dub 2015 9:48:48

Re: Nulový tarif u Vodafonu končí od 1.4.

Příspěvek od watslaw »

Nebo je to taky tím, že ti různí telefonní prodejci (podobně jako ti podomní), mající odměny za nové smlouvy, neváhají svým obětem lhát, aby je přesvědčili, že mají novou smlouvu uzavřít. Také to obvykle nejsou přímo zaměstnanci operátora, ale nějakého externího call centra, a operátor o jejich praktikách oficiálně neví.
Podobně jako už jsem zažil podomní prodejce, kteří důchodcům byli schopni tvrdit i to, že se ruší ČEZ nebo O2.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8160
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nulový tarif u Vodafonu končí od 1.4.

Příspěvek od xsouku04 »

Podle mne nulové tarify ruší už hrozně dlouho, ale ne nějak systémově. Logické by bylo, když někdo utrácí celkem dost ale má jednu či dvě simkarty na nulovém tarifu, tak jej nedráždit, aby nechtěl něco změnit či zrušit. ale nevím, jestli se vodafone chová zrovna logicky.
vlk
Příspěvky: 180
Registrován: ned 29. pro 2013 19:04:40

Re: Nulový tarif u Vodafonu končí od 1.4.

Příspěvek od vlk »

Co je jisté a oficiální je, že Vodafone přestal Nulový tarif nabízet a tato změna byla provedena 2024-02-22, viz https://www.vodafone.cz/pece/tarify-slu ... e-balicky/ Ještě v únoru jsem o něm zvažoval pro další číslo.

Co není jisté, je, kdy Vodafone bude rušit tarif stávajícím zákazníkům.

Nicméně min. o dvě čísla přijdou, protože mě to přinutilo zvážit možnosti a pro dvě čísla mi přijde smyslupné přejít, i když nulový tarif nezruší.
Uživatelský avatar
konrad
Příspěvky: 150
Registrován: ned 29. led 2012 1:41:25
Bydliště: Praha 1

Re: Nulový tarif u Vodafonu končí od 1.4.

Příspěvek od konrad »

Vyúčtování obsahuje i tuto poznámku:

Čas přivítat nový tarif
Technologie jdou stále dopředu a většina zákazníků, kteří si před lety pořídili stejný tarif jako vy, už se těší z modernějšího řešení.
Je tedy čas udělat v našich systémech místo pro novou generaci tarifů, které vám nabídnou to nejlepší na trhu.
Váš aktuální tarif nejpozději k 31. 8. 2024 převedeme na nový, který plně pokryje vaše potřeby a zohlední vaši současnou útratu.
Změna proběhne automaticky a vy nemusíte nic řešit. Více se dozvíte ve svém Vyúčtování na stránce s informacemi k telefonnímu číslu.

Ve svém Vyúčtování na stránce s informacemi k telefonnímu číslu jsem se dozvěděl nic.
5uch
Příspěvky: 456
Registrován: stř 21. lis 2012 4:01:18

Re: Nulový tarif u Vodafonu končí od 1.4.

Příspěvek od 5uch »

Trošku tuším od VF podraz na majitele "zaparkovaných" SIM nebo pasivních SIM v nějaké zabezpečovačce, nebo u pasivních telefonistů.

U VF se vyúčtování platí až tehdy, když je útrata přes 120 Kč. Takže ti výše jmenovaní v podstatě na vyúčtování mohou zapomenout, vůbec ho nemusí číst (i když plní podmínky tarifu, že jednou do roka musí použít nějakou placenou službu... minuta hovoru nebo odeslaná SMS ten limit 120 Kč jen tak nenaplní).

Tihle lidé vůbec vyúčtování nemusí z Můj Vodafone stahovat a číst - nemají důvod. O změně se nedozví. A na účtu jim najednou začne nabíhat dluh... A ani SMS a vyúčtováním a varováním o dluhu jim nedorazí (zabezpečovačka, šuplíková SIM, telefon v rukou seniora, co SMS nečte).

Čekám, kdy podobné "vylepšení" postihne i těch pár šílenců, co používají Odepiš (jsem jedním z nich - v kombinaci s Odorikem je to docela použitelné).
VOX 802 -> Odorik byla jasná volba
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2583
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Nulový tarif u Vodafonu končí od 1.4.

Příspěvek od Pitomec »

Vyúčtování od VF chodí do emailu, takže tam také dorazí případná upomínka za nezaplacení.
Obrázek
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Nulový tarif u Vodafonu končí od 1.4.

Příspěvek od Kristovec »

Takže,právě došla faktura od Vodkafónu, a tam píšou,že nejpozději k 31.8.2024 mi ty dva bezpaušálo é tarify převedou na "nové a modernější", tedy - dražší. Prý se nemusím o nic dtarat, vše prý udělají za mne.
Ale - JÁ SE STARAT BUDU ! A to o OKU :lol:
alfi
Příspěvky: 721
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: Nulový tarif u Vodafonu končí od 1.4.

Příspěvek od alfi »

5uch píše: stř 06. bře 2024 0:42:11 Trošku tuším od VF podraz na majitele "zaparkovaných" SIM nebo pasivních SIM v nějaké zabezpečovačce, nebo u pasivních telefonistů.
TM to u Twistů delá úplně stejně - pošle SMS někam na M2M a později tarif potichu změní. To, že mám číslo v aplikaci, kam posílá kdejakou reklamní ptákovinu, jej vůbec nezajímá :(
Kristovec
Příspěvky: 1527
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Nulový tarif u Vodafonu končí od 1.4.

Příspěvek od Kristovec »

Hotovo - obě čísla budou k 3.4. zrušena.
Volal jsem operátorovi na *77, ale zprvu jsem měl pocit, že je to Vodafone.SK , totiž tam byla slyšet samá slovenština. Operátor mne pak přepojil na retenci, paní už byla Češka, domluvili jsme se rychle, řekl jsem jí, že od Kyivstar.ua mám za 150 UAH = 100 CZK celých 500 minut po zemi pobytu, tedy minuta za 0,20 CZK, data pak lifecell.ua 40 GB za 250 UAH - 150 CZK, a bylo jí vše okamžitě jasné.
Už mi i došly SMS o deaktivaci obou čísel k 3.4., po uplynutí výpovědní lhůty.
Takže hotovo.
Odpovědět