Stránka 1 z 1
Objednání callback hovoru přes Telegram
Napsal: ned 13. dub 2025 13:48:40
od mymartin
Jak mohu objednat callback hovor přes zprávu na Telegramu? V jakém formátu mám uvést PIN a telefonní číslo? Zkoušel jsem to, ale nefunguje to. Děkuji za radu, zda je vůbec možné takto hovor objednat. Případně ocením doporučení na nějaké API nebo Android aplikaci, která umožňuje objednání callback hovoru přes API. Mám u Tesco mobile neomezený internet o rychlosti. 16 kb/s. Děkuji.
Re: Objednání callback hovoru přes Telegram
Napsal: ned 13. dub 2025 19:08:11
od xsouku04
Zkuste zavolat na
https://t.me/Odorikcz ,mělo by to chtít PIN a pak telefonní číslo.
Aby to nechtělo pin, tak lze vaše číslo, na které máte registrovaný Telegram jako číslo, kde je možné volat bez zadávání PINu.
Ten PIN a číslo zadejte do chatu včetně # nakonci. Tedy není to úplně zpětné volání.
Akorát předpokládám, že 16 Kbit asi nebude stačit.
Re: Objednání callback hovoru přes Telegram
Napsal: ned 13. dub 2025 20:25:51
od mymartin
Děkuji, pro takto pomalý internet byl vhodný API program OdorAK. Mohl byste mi prosím poskytnout odkaz na stažení této aplikace, která už není dostupná v Google Play?
Re: Objednání callback hovoru přes Telegram
Napsal: pon 14. dub 2025 11:22:44
od jaara
mymartin píše: ↑ned 13. dub 2025 13:48:40
Jak mohu objednat callback hovor přes zprávu na Telegramu?
Mně plně vyhovuje aplikace Odorik callback 2, i když android reptá, dá se nainstalovat v pohodě. Můžete pak objednat callback jakou formou chcete.
https://www.odorik.cz/w/odorik_callback2_pro_android
Re: Objednání callback hovoru přes Telegram
Napsal: pon 14. dub 2025 13:10:25
od Jan Telefonista
Lze to i bez appky a sovetskeho svazaka v mobilu, pres tzv. bookmarklet. Ve firefoxu (zkouseno tedy na desktopu, ale melo by to jit i na mobilnim chromu). Postup je takovy, ze rucne vytvorite zalozku nazvanou napr. "callback" a do url vlozite kod (pripadne ulozite jakoukoliv zalozku a pak url zmenite na kod):
Kód: Vybrat vše
javascript:(function(){let r=prompt("Zadej číslo, které chceš volat (recipient):");if(!r)return;let c="MOJEVEREJNECISLO",u="CISLOLINKY",p="SUPERTAJNEHESLO";fetch("https://www.odorik.cz/api/v1/callback",{method:"POST",headers:{"Content-Type":"application/x-www-form-urlencoded"},body:`user=${encodeURIComponent(u)}&password=${encodeURIComponent(p)}&caller=${encodeURIComponent(c)}&recipient=${encodeURIComponent(r)}`}).then(res=>res.text()).then(t=>alert("Odpověď Odoriku:\n"+t)).catch(e=>alert("Chyba:\n"+e));})();
Samozrejme je potreba nahradit MOJEVEREJNECISLO, CISLOLINKY, SUPERTAJNEHESLO

Zepta se to na cislo (musite si ho okopirovat a vlozit ze seznamu) a objedna hovor, datova narocnost par bajtu, v podstate jen hlavicky.
Re: Objednání callback hovoru přes Telegram
Napsal: pon 14. dub 2025 19:21:20
od mymartin
Děkuji, API heslo, které vidím, je pouze pro jednu linku, a nemohu vybrat linku s CLIPem, který chci, nebo dělám něco špatně?
Re: Objednání callback hovoru přes Telegram
Napsal: ned 20. dub 2025 14:39:11
od Kristovec
I já jsem zkusil ten Telegram,ale zvuk je strašně zkreslený,ořezaný. Ale funguje.
Appka Softphone má zvuk krásně čistý.
Re: Objednání callback hovoru přes Telegram
Napsal: ned 20. dub 2025 18:48:41
od xsouku04
mymartin píše: ↑pon 14. dub 2025 19:21:20
Děkuji, API heslo, které vidím, je pouze pro jednu linku, a nemohu vybrat linku s CLIPem, který chci, nebo dělám něco špatně?
Existuje jedno API jméno a heslo pro celý účet.
A pak existuje API jméno a heslo jen pro jednu linku. Je stejné jako číslo linky a SIP heslo.
Re: Objednání callback hovoru přes Telegram
Napsal: stř 23. dub 2025 16:22:30
od mymartin
Děkuji za upřesnění.