Inicializace callbacku na iPhone

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
jan.hradil
Příspěvky: 51
Registrován: stř 03. dub 2013 22:13:31

Inicializace callbacku na iPhone

Příspěvek od jan.hradil »

Dobrý den,
je nějaký snadný způsob inicializace callbacku na iPhone. Myslim to, ze si "nějak" vyberu v aplikaci z kontaktů kam chci volat, potvrdím, a pak mi odorik zavolá a obratem zavolá protistraně. Nechci Zoiper atd., ale aby hovor nezlobil i když není úplně dobrý internet.
Na staré Nokie cosi bývalo.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2582
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Inicializace callbacku na iPhone

Příspěvek od Pitomec »

V uživatelském účtu na webu "služby z webu / objednat zpětné volání". Nebo pokud má člověk mobilní číslo u Odoriku, tak za volaným číslem dát *0 a tím se callback inicializuje (viewtopic.php?t=2620).
Obrázek
Karel
Příspěvky: 40
Registrován: sob 19. bře 2016 23:10:51

Re: Inicializace callbacku na iPhone

Příspěvek od Karel »

jan.hradil píše: sob 07. říj 2023 11:28:16 Dobrý den,
je nějaký snadný způsob inicializace callbacku na iPhone. Myslim to, ze si "nějak" vyberu v aplikaci z kontaktů kam chci volat, potvrdím, a pak mi odorik zavolá a obratem zavolá protistraně. Nechci Zoiper atd., ale aby hovor nezlobil i když není úplně dobrý internet.
Na staré Nokie cosi bývalo.

heptau@gmail.com
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 09. bře 2023 16:47:40
Kontaktovat uživatele: Kontaktovat uživatele heptau@gmail.com
Re: Javascript webová aplikace pracující s API.
Příspěvek od heptau@gmail.com » čtv 09. bře 2023 17:12:00

Vytvořil jsem další fork té aplikace na https://github.com/heptau/odorik případně na https://heptau.github.io/odorik/ lze rovnou vyzkoušet.
Primárně jsem ji chtěl upravit pro používání na iPhonu, což se zatím úplně nezdařilo. Ale na iPadu to funguje docela dobře i při uložení odkazu na plochu a vytvoření v podstatě aplikace. Zároveň jsem aktualizoval linkované knihovny a kaskádové styly na novější verzi aby neobsahovali známé zranitelnosti. Také jsem aplikaci rozšířil o podporu PWA, aby to bylo možné do počítače nainstalovat jako klasickou aplikaci.
V tuto chvíli mám v plánu ještě s úpravami pokračovat a doplnit seznam SMS a pojmenovat linky. Také bych rád doplnil pojmenování linek a případně bych rád doplnil i offline režim kde by bylo možné objednávat callback prozvoněnim a také bych rád doplnil možnost telefonní čísla na kliknutí vytáčet přes SIP aplikaci.
Nakonec bych rád upravil i vzhled na iPhonu, ale asi to byde znamenat nahrazení Semantic UI něčím jiným.



Zkuste tohle, já tuhle aplikaci používám na androidu tam to funguje bezvadně, tímto děkuji autorovi za skvělou práci
alfi
Příspěvky: 721
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: Inicializace callbacku na iPhone

Příspěvek od alfi »

Vždycky jde Odorik číslo přesměrovat na ústřednu, povolit přihlášení volajícím, pak vytočit druhé číslo. Pro často používaná čísla to jde přidat do tel. seznamu (Odorik číslo, čárka nebo dvě pro pauzu, volané číslo, křížek) nebo nastavit jako zkrácenou volbu :)
Odpovědět