Odorik bude virtuální mobilní operátor

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
Návštěvník

Re: Odorik bude virtuální mobilní operátor

Příspěvek od Návštěvník »

doubleclutcher píše:
roak píše:no těch virtuálů je jako hub po de¨šěit. Na věechny aby člověk měl mobil na x sim
TELEFONY 3, 4 SIM http://www.mobilestore.cz/mobilestore/e ... NY-3-4-SIM
škoda včera jsem dkoupoil dual sim
Uživatelský avatar
enigmatic
Příspěvky: 194
Registrován: stř 31. říj 2012 13:29:52

Re: Odorik bude virtuální mobilní operátor

Příspěvek od enigmatic »

Návštěvník píše:
doubleclutcher píše:
roak píše:no těch virtuálů je jako hub po de¨šěit. Na věechny aby člověk měl mobil na x sim
TELEFONY 3, 4 SIM http://www.mobilestore.cz/mobilestore/e ... NY-3-4-SIM
škoda včera jsem dkoupoil dual sim
Pokud to bylo zboží zakoupeno přes internet tak platí nárok na vrácení do 14 dnů a to bez potřeby udávat důvod.
Stepijana
Příspěvky: 58
Registrován: sob 24. lis 2012 10:40:01

Re: Odorik bude virtuální mobilní operátor

Příspěvek od Stepijana »

enigmatic píše:A už to bude? A kdy přesně?
Aktualizováno 11.6.2013: :cry:
Ptám se na to samé. Jde o to, že v současnosti dovolávám kredit z virtuálního operátora (podobně dcera), který mi absolutně nevyhovuje a rád bych přešel k Odorikovi (pokud bude mít přijatelné ceny). Zatím se však neví kdy to bude. Nechci přecházet k jednomu virtuálu (např. Gomobil) a za měsíc zase k druhému (Odorik), ale volat potřebuji. Takže otázka pro p. Soukupa zní: Kdy?, a pokud možno odpovězte jestli ceny budou např. do 2 Kč za hovor i s DPH. Děkuji
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8193
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Odorik bude virtuální mobilní operátor

Příspěvek od xsouku04 »

Stepijana píše:
enigmatic píše:A už to bude? A kdy přesně?
Aktualizováno 11.6.2013: :cry:
Ptám se na to samé. Jde o to, že v současnosti dovolávám kredit z virtuálního operátora (podobně dcera), který mi absolutně nevyhovuje a rád bych přešel k Odorikovi (pokud bude mít přijatelné ceny). Zatím se však neví kdy to bude. Nechci přecházet k jednomu virtuálu (např. Gomobil) a za měsíc zase k druhému (Odorik), ale volat potřebuji. Takže otázka pro p. Soukupa zní: Kdy?, a pokud možno odpovězte jestli ceny budou např. do 2 Kč za hovor i s DPH. Děkuji
Předpokládám, že by to mohlo začít fungovat tak za měsíc, možná i dříve. Jinak bych nerad ovlivňoval ceník konkurence tím, že zveřejním naše ceny předčasně. Osobně ale věřím, že pro velkou část našich zákazníků to bude opravdu nejlepší volba, tedy pokud nemají přístup k velkofiremním nebo šedým nabídkám.
Výhodné to bude především pro ty, co mají u nás i VoIP protože volání z mobilu na "pevnou" VoIP bude výhodnější než jinam.
Uživatelský avatar
Zedna
Příspěvky: 736
Registrován: stř 04. dub 2012 0:57:53

Re: Odorik bude virtuální mobilní operátor

Příspěvek od Zedna »

xsouku04 píše:Předpokládám, že by to mohlo začít fungovat tak za měsíc, možná i dříve...
Super zprava, diky!

Jinak NETBOX uz oznamil, ze v cervnu zverejni svoji nabidku a v srpnu zacnou
http://www.mobilmania.cz/bleskovky/v-le ... fault.aspx
bodlák
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 06. čer 2013 13:00:42

Re: Odorik bude virtuální mobilní operátor

Příspěvek od bodlák »

Odorik tak minutu před pulnocí 30.6,Voocall minutu po pulnoci 1.7. Že? :lol:
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8193
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Odorik bude virtuální mobilní operátor

Příspěvek od xsouku04 »

bodlák píše:Odorik tak minutu před pulnocí 30.6,Voocall minutu po pulnoci 1.7. Že? :lol:
U nás bude změn minimum. Nemusíme vše stěhovat na nový server. Jen přibude další linka, která nebude VoIP ale GSM. Jinak bude vše jak jste zvyklí. Navíc ve výpisu hovorů přibudou jen položky za čerpaná data. Jinak tam nebude nic s čím by jste se zatím nesetkali.
Freund

Re: Odorik bude virtuální mobilní operátor

Příspěvek od Freund »

Vkládál jsem velké naděje se vstupem virtuálů na mobilní trh, ale výsledek je velké zklamání. Nabídky "pseudovirtuálů" fungujících pod GTS jsou hrozné. A lepší to asi nebude ani u jiných fungujících pod jinými opy. V každém případě, pán bůh zaplať, že funguje voip a call back, takže zůstávám u svého super "výhodného" Twist tarifu za 5,90, ale s platností kreditu 1 roku a všemi vymoženostmi tízons. Suma sumárum, na virtuály kašlu. Akorát mě teď znepokojila zpráva, že kyslík hromadně kupuje firmy poskytující regionální wifi a nekdě jsem se dočetl, že i Odorik je na prodej.....
paty07
Příspěvky: 217
Registrován: úte 27. lis 2012 17:55:22

Re: Odorik bude virtuální mobilní operátor

Příspěvek od paty07 »

Pan Soukup už jednou tady prodej popřel, takže to je kachna. Já jsem si řekl, že počkám s čím přijde Odorik a pak se definitivně rozhodnu. Pro toho, kdo provola 200 za rok, nehraje cena za minutu roli. Jestli to bude do těch 2,50 Kč a nějakej slušnej net jako GoMobil nebo Mobil.cz, tak to beru, i když jsou i lepší nabídky.
bodlák
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 06. čer 2013 13:00:42

Re: Odorik bude virtuální mobilní operátor

Příspěvek od bodlák »

ve 3G slotu mi stačí Twist on line na voip volání a v edge Voda předplacenka...která třeba zešílí a bude mít 7kaček/2.50 do všech sítí...leccos se od července přihodí....
Odpovědět