přednastavené zpětné volání

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
sliacky
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 23. úno 2012 9:20:15

přednastavené zpětné volání

Příspěvek od sliacky »

U přednastaveného zpětného volání nejdou nastavit čísla typu sip (resp. URI) nebo sipa, ani předvolby z rychlých kontaktů (např. "1#"). Je možné zadat pouze klasické tel. číslo. Hlásí to chybu - "nesprávný formát čísla "KAM". U rychlých kontaktů taková čísla nastavit jdou. Je to tak úmyslně? Mám možnost volat na čísla na Slovensku přes URI a z mobilu přes přednastavené zpětné volání by to bylo nejpohodlnější. Samozřejmě se to dá obejít přes rychlé kontakty, ale s menším komfortem. Děkuji za odpověď.
JPT
Příspěvky: 333
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Re: přednastavené zpětné volání

Příspěvek od JPT »

Zdravím, nějak mě nefunguje přednastavené zpětné volání. Kontroloval jsem nastavení všech čísel asi 3x, ale nejede to ani z jednoho ze 2 zkoušených účtů a na dvou různých telefonech. Co je stejné je operátor Vodafone a Odorik účet má pouze zkušební kredit. Je to tím kreditem a nebo musím mít v mobilu zaplý roaming nebo je něco co mi v návodu ušlo ? Co jsem četl tak to nefunguje s O2. Vodafone by měl fungovat. Dík za rady.
JPT
Příspěvky: 333
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Re: přednastavené zpětné volání

Příspěvek od JPT »

Tak si odpovím sám: právě se připsaly na účet peníze a už to funguje, takže to bylo zkušebním kreditem nebo jeho výší.
Odpovědět