Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Podrobnější technické novinky a vůbec novinky a postřehy z VoIP.
Odpovědět
kerovak

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od kerovak »

Dobry den,

dnes jsem na strankach Odorika nastavil "Registrace mobilniho cisla pro sluzbu CLIP". Mobilni cislo mam u Kaktusu. Zkusebni hovor pres Linphone do site Vodafone bez problemu. Druha strana videla cislo Kaktusu, takze funkcni.

Otazka. Stejne musim jit na T-mobile a pozadat na pobocce T-mobile o vyjmuti z ochrany pro hlasovy firewall?

Dekuji.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8186
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od xsouku04 »

kerovak píše: pát 16. úno 2024 10:39:54 Dobry den,

dnes jsem na strankach Odorika nastavil "Registrace mobilniho cisla pro sluzbu CLIP". Mobilni cislo mam u Kaktusu. Zkusebni hovor pres Linphone do site Vodafone bez problemu. Druha strana videla cislo Kaktusu, takze funkcni.

Otazka. Stejne musim jit na T-mobile a pozadat na pobocce T-mobile o vyjmuti z ochrany pro hlasovy firewall?

Dekuji.
Ano, aby šlo volat také do sítě T-mobile s CLIPem. Později (cca tak za půl roku) to bude nutné i pro volání do O2 a Vodafone.
Cooltour
Příspěvky: 7
Registrován: pon 15. led 2024 11:42:09

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od Cooltour »

Vysledek dnesni akce Firewall - docx zadost vyplnena, podepsana, v pdf poslana online formularem na TM, odpo telefonat z TM ze kaktusi cislo neni jejich, nevidi me v systemu a tudiz nejsem jejich, mam se obratit na Kaktus. Na argumentaci, ze firewall je JEJICH ojebavka, mlela stale svoje, nejde, neumime, neni to nase dcerinka, nazdar. :-D Takze asi tak. Nedelam si nadeje, ze na pobocce to bude jine, vzdavam to nez jim to nekdo shora vysvetli.
Radouch
Příspěvky: 38
Registrován: pon 01. pro 2014 20:31:51

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od Radouch »

Cooltour píše: pon 19. úno 2024 17:16:18 Vysledek dnesni akce Firewall - docx zadost vyplnena, podepsana, v pdf poslana online formularem na TM, odpo telefonat z TM ze kaktusi cislo neni jejich,
Můžu se jen zeptat, jestli jste v tom formuláři použil stejnou nebo podobnou formulaci žádosti (V příloze zasílám požadovanou žádost a prosím o její předání příslušnému oddělení k řešení) i kategorii a podkategorii jako já (Kategorie: Ostatní, Podkategorie: Nenašel jsem svůj dotaz)? Protože mně minulý týden jen druhý následující pracovní den potvrdili "předání příslušnému oddělení k řešení" a od té doby je zatím ticho po pěšině, což bych i tak nějak předpokládal, ale žádné explicitní telefonické zamítnutí neproběhlo, i když jde rovněž u Kaktus.
Cooltour
Příspěvky: 7
Registrován: pon 15. led 2024 11:42:09

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od Cooltour »

Potvrzuji, že jsem si z Vašeho vzoru vzal mustr a postupoval nachlup stejně, doufajíc, že Vaše žádost “prošla” a řeší se. Tak buď co zaměstnanec, to jiný přístup, anebo ten Váš leží ještě někomu na stole, příp. si to přehazují jak horký brambor. Jsem sám zvědav, jak dopadnete…
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2589
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od Pitomec »

Kaktus má ve Všeobecných podmínkách jasně napsáno:

Kód: Vybrat vše

Tyto všeobecné podmínky předplacené služby Kaktus tvoří součást tvé smlouvy o poskytování
předplacené služby pod značkou Kaktus (dále jen „Smlouva “) a upravují tvá práva a povinnosti
a práva a povinnosti nás, společnosti T-Mobile Czech Republic a.s., se sídlem Tomíčkova 2144/1,
148 00 Praha 4, IČ 64949681, zapsané v OR u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 3787
(dále jen „my “), coby poskytovatele
Takže s jejich výmluvami, aby se člověk obrátil na jakýsi Kaktus, bych je poslal do háje a obrátil se rovnou na ČTÚ.
Obrázek
jbohac
Příspěvky: 7
Registrován: pon 24. zář 2012 16:28:12

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od jbohac »

V TMO prodejně v OC Nový Smíchov bezproblémů přijali doma vyplněnou žádost, a ani nechtěli vidět občanku. První zaměstnanec sice nevěděl o co jde, zavolal druhého, a ten mu pro to našel v jejich interním systému postup - vyřízeno za 2 minuty.
Uživatelský avatar
xsouku04
Administrátor
Příspěvky: 8186
Registrován: pát 15. říj 2010 11:11:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od xsouku04 »

jbohac píše: úte 20. úno 2024 7:16:00 V TMO prodejně v OC Nový Smíchov bezproblémů přijali doma vyplněnou žádost, a ani nechtěli vidět občanku. První zaměstnanec sice nevěděl o co jde, zavolal druhého, a ten mu pro to našel v jejich interním systému postup - vyřízeno za 2 minuty.
Děkuji za zpětnou vazbu. Pokud někdo přinese na pobočku vyplněný PDF formulář (ke stažení a vytištění je v prvním příspěvku tohoto vlákna), logicky je velice nepravděpodobné, že by se ten dlouhý formulář zákazník vymyslel celý sám, tedy logické je, že budou hledat další postup ve svém informačním systému.
Postavte je před hotovou věc, chtějte odevzdat ten formulář, aby tam nebyl prostor pro výmluvy, že něco takového neexistuje.
Radouch
Příspěvky: 38
Registrován: pon 01. pro 2014 20:31:51

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od Radouch »

Cooltour píše: pon 19. úno 2024 19:54:06 Potvrzuji, že jsem si z Vašeho vzoru vzal mustr a postupoval nachlup stejně, doufajíc, že Vaše žádost “prošla” a řeší se. Tak buď co zaměstnanec, to jiný přístup, anebo ten Váš leží ještě někomu na stole, příp. si to přehazují jak horký brambor. Jsem sám zvědav, jak dopadnete…
Asi by bylo z Vaší strany možné podat žádost znovu a v textové části podání zmínit, že jde o opakované podání a rovnou si stěžovat na toho, kdo Vám telefonoval a na informace, které Vám podal s tím, že máte uzavřenou smlouvu s Kaktusem, tedy s nimi (s případnou citací jejich VP - viz výše)? Nevíte-li jméno dotyčného, alespoň bych uvedl přesný čas telefonátu.
Cooltour
Příspěvky: 7
Registrován: pon 15. led 2024 11:42:09

Re: Možnost požádat o aktiavci CLIP u čísel T-mobile

Příspěvek od Cooltour »

Jel jsem dnes kolem pobocky TM, hodil jim tam papir, 10 min argumentoval, a co myslite, jak jsem dopadl? :-D Bez sance. Dokonce priznali, ze ten papir uz videli, ale Kaktus je jina firma, tudiz nepomuzou, mam to resit s nima a od Kaktusu musi k nim prijit ten pozadavek. Psycho! Dokud na to nebudou mit metodicky postup od vedeni, zbytecne si nicite zdravi pocuchanymi nervy. Zaridim se jinak ;-)
PS: po navratu jsem si vzpomnel na muj ranni dotaz v appce Kaktusu, zde je odpoved :-D :-D :-D Prijde mi to jako skvela strategicka hra, co rikate? Pokud se nudite, zapojte se taky! :-D
Přílohy
FF75467D-30D1-44B6-BEAA-BBEA512C90F1.jpeg
FF75467D-30D1-44B6-BEAA-BBEA512C90F1.jpeg (422.23 KiB) Zobrazeno 1117 x
Odpovědět