Přenos čísla na existující Odorik účet/SIM?

Potíže a možnosti při volání ze sim karet Odorik.cz
Odpovědět
Dumdumb
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 09. úno 2023 15:53:18

Přenos čísla na existující Odorik účet/SIM?

Příspěvek od Dumdumb »

Takový hloupý dotaz, jiné ani neumím zřejmě..

Je možné přenést číslo od jiného operátora na SIM od Odorika, kterou už mám? Tím myslím SIM na které je aktivní číslo u Odorika.

Nechce se mi mít zbytečně dvě SIM od jednoho operátora, takže by bylo snazší to prostě "slepit" na jednu.

Pokud vím, tak víc čísel na jednom účtě a SIM není problém, otázkou je jen jak tam převést to od jiného operátora.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2589
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Přenos čísla na existující Odorik účet/SIM?

Příspěvek od Pitomec »

Možné to tuším není, přenos čísla je popsaný zde: https://www.odorik.cz/w/eshop:sim_nano# ... _operatora Každopádně původní SIM lze uspat a pak tzv. "nic nežere".
Obrázek
Dumdumb
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 09. úno 2023 15:53:18

Re: Přenos čísla na existující Odorik účet/SIM?

Příspěvek od Dumdumb »

Nah, mě neva platit dvě, stejně jsou to drobný. Pointa byla spíš v tom, že bych tam moh mít další kartu. :D
alfi
Příspěvky: 727
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: Přenos čísla na existující Odorik účet/SIM?

Příspěvek od alfi »

Tohle uměl kdysi Vodafone (https://www.vodafone.cz/nejen-pro-media ... dne-karte/) a tuším i TM (Twist číslo k firemnímu paušálu), ale nevím o tom, že by to dneska ještě někdo nabízel, už vůbec ne pro virtuály - zbytečná složitost kvůli jednotkám uživatelů. Každopádně šlo být dostupný jen na jednom čísle, druhé se přesměrovává a přepíná v SIM toolkitu - tj. je to dost nepraktické a dual SIM telefon to nahradit neumí :)
Dumdumb
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 09. úno 2023 15:53:18

Re: Přenos čísla na existující Odorik účet/SIM?

Příspěvek od Dumdumb »

alfi píše: stř 22. kvě 2024 8:59:08 Tohle uměl kdysi Vodafone (https://www.vodafone.cz/nejen-pro-media ... dne-karte/) a tuším i TM (Twist číslo k firemnímu paušálu), ale nevím o tom, že by to dneska ještě někdo nabízel, už vůbec ne pro virtuály - zbytečná složitost kvůli jednotkám uživatelů. Každopádně šlo být dostupný jen na jednom čísle, druhé se přesměrovává a přepíná v SIM toolkitu - tj. je to dost nepraktické a dual SIM telefon to nahradit neumí :)
Jo já měl dojem, že sem to kdysi někde viděl. No nic.

Btw. koupil sem si další SIM, ale tak nějak netuším jak na ní přenést číslo od jiného operátora? To si musím udělat další účet na Odorikovi?
alfi
Příspěvky: 727
Registrován: čtv 03. led 2013 15:31:10

Re: Přenos čísla na existující Odorik účet/SIM?

Příspěvek od alfi »

Dumdumb píše: pon 27. kvě 2024 0:59:33 Btw. koupil sem si další SIM, ale tak nějak netuším jak na ní přenést číslo od jiného operátora? To si musím udělat další účet na Odorikovi?
Stačí další linka, pokud mají mít společný kredit :) (za mně velký bonus, že kredit třeba pro 5 čísel hlídám jen jednou)
Dumdumb
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 09. úno 2023 15:53:18

Re: Přenos čísla na existující Odorik účet/SIM?

Příspěvek od Dumdumb »

alfi píše: pon 27. kvě 2024 9:06:20
Dumdumb píše: pon 27. kvě 2024 0:59:33 Btw. koupil sem si další SIM, ale tak nějak netuším jak na ní přenést číslo od jiného operátora? To si musím udělat další účet na Odorikovi?
Stačí další linka, pokud mají mít společný kredit :) (za mně velký bonus, že kredit třeba pro 5 čísel hlídám jen jednou)
Hm, sem si už udělal další účet, meh.. Předpokládám, že ta podmínka 250 kreditu platí pořád, pro přenos? Zkusim najít jak se přesouvají finance z jednoho účtu na druhý.

Odorik je fajn, ale ta komplikovanost věcí je fakt šílená.
Odpovědět