Windows Mobile VOIP aplikace

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
Iwo
Příspěvky: 36
Registrován: pát 24. kvě 2013 0:52:03

Windows Mobile VOIP aplikace

Příspěvek od Iwo »

Ahoj, mozna se mi vysmejete, ale existuje nejaka slusna aplikace na VOIP telefonii pro Windows Mobile 6.5, chtel bych aby mamka pouzivala telefon i k VOIP hovorum, ale ma Samsung Omnia 2 s Windows Mobile. Tak jsem si rikal, ze se preptam zkusenejsich, proste nejaky CsipSimple pro WM?
xsys
Příspěvky: 56
Registrován: stř 06. bře 2013 15:24:54
Bydliště: Brno

Re: Windows Mobile VOIP aplikace

Příspěvek od xsys »

portgo
ptalk
sjphone
zoiper - ten pouzivam uz delsi dobu

nevim jestli jete nekde na netu najdes instalacky pro WM6, kdyztak je muzu nekde vystavit
btw. mam i skype pro WM6
Iwo
Příspěvky: 36
Registrován: pát 24. kvě 2013 0:52:03

Re: Windows Mobile VOIP aplikace

Příspěvek od Iwo »

dik, zoiper a sjphone mam stazene, vyzkousim.
JPT
Příspěvky: 333
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Re: Windows Mobile VOIP aplikace

Příspěvek od JPT »

Mě na Samsung Omnia 2 v žádné VoIP aplikaci co jsem zkusil nefunguje zvuk ze sluchátka. Pořád to cpou do zadního hlasitého reproduktoru a nepodařilo se mi to nijak zprovoznit. V nastavení nikdy neni na výběr sluchátko. Samsung ten OS nějak překopal. Na jednom fóru (MoDaCo nebo XDA Developers) psali, že se s tím lidi musí smířit, ale někde zas někdo psal, že mu to jede na nové ROM. Nainstaloval jsem ji, ale stejně to nešlo. Možná by to šlo přes nějaký soft vyřešit, pokud je ten výstup na sluchátko nějak skrytý, ale doma používám HW telefon a venku Callback a navíc moc nevolám, tak jsem to už pak neřešil.
JPT
Příspěvky: 333
Registrován: sob 03. lis 2012 22:21:05

Re: Windows Mobile VOIP aplikace

Příspěvek od JPT »

Kdo by chtěl volat přes VoIP na Windows mobile a vytáčet přímo z kontaktlistu pomocí systémového dialeru tak může zkusit tento návod : http://www.mobilmania.cz/clanky/volejte ... fault.aspx

EDIT: Teď jsem si vzpoměl, že je ještě potřeba upravit Dialplán a to je popsané tady: http://forum.odorik.cz/viewtopic.php?f=7&t=137

Bohužel ale na Samsung Omnia 2 nejde zvuk ze sluchátka, ale jen ze zadního hlasitého reproduktoru. Pokud to někomu na Omnii 2 pujde ze sluchátka, tak dejte vědět. Dík.
xsys
Příspěvky: 56
Registrován: stř 06. bře 2013 15:24:54
Bydliště: Brno

Re: Windows Mobile VOIP aplikace

Příspěvek od xsys »

mam HTC Touch Pro 2 (WM6.5) a zvuk mi jde taky jen ze zadniho reproduktoru. Ale na vykecavani pres VOIP stejne vzdycky pripojuju handsfree a tim se automaticky prepne do nej, takze v pohode...
To plati i pro Skype
Iwo
Příspěvky: 36
Registrován: pát 24. kvě 2013 0:52:03

Re: Windows Mobile VOIP aplikace

Příspěvek od Iwo »

Tak nevim, ale nedokazu se zaregistrovat ani pres sjphone ani pres zoiper. :?

Ted koukam, ze jsem tu nenapsal, pres sjphone to slo, moje chyba. Jde to jen na zadni repro, v mobilu slysite ozvenu, nejde pres to volat. Jednoduse to ale resi sluchatka s mikrofonem, pak je vse OK.
Odpovědět