Ruský miliardář Jevtušenkov zvažuje koupi české Telefóniky

Diskuze o telefonování a telefonních službách, rady, návody, připomínky, ...
Odpovědět
Kabek
Příspěvky: 644
Registrován: čtv 03. led 2013 19:44:30

Re: Ruský miliardář Jevtušenkov zvažuje koupi české Telefóni

Příspěvek od Kabek »

Hergot! V opavské léčebně sledujete i takové zprávy?! Nesmíte všemu věřit! Ta informace má zcela jiný účel, přečtěte si dobře a pozorně toto: http://www.patria.cz/zpravodajstvi/2392 ... blbce.html

Pozor! To je ze seriózního zdroje.
Kristovec
Příspěvky: 1529
Registrován: ned 07. srp 2011 18:03:28

Re: Ruský miliardář Jevtušenkov zvažuje koupi české Telefóni

Příspěvek od Kristovec »

My budem govorit po russki.
Ale Telefonica má asi nejake potize,ve fakturach upozornuje sve veritele
na neco se zpozdenim pohledavek,nevim,co presne.
Koneckoncu,kdyz Abramovich koupil myslim ze Chelsea,tak co by Jevtusenko nemohl mit
Telefoniku?
testxxx
Příspěvky: 7
Registrován: ned 21. črc 2013 20:47:09

Re: Ruský miliardář Jevtušenkov zvažuje koupi české Telefóni

Příspěvek od testxxx »

Kabek píše:Hergot! V opavské léčebně sledujete i takové zprávy?! Nesmíte všemu věřit! Ta informace má zcela jiný účel, přečtěte si dobře a pozorně toto: http://www.patria.cz/zpravodajstvi/2392 ... blbce.html

Pozor! To je ze seriózního zdroje.
Ta informace o prodeji byla i na patria a myslim myli prvni v CR co o tom psali :roll:
Naposledy upravil(a) testxxx dne sob 27. črc 2013 18:01:58, celkem upraveno 1 x.
forum-user-UDFENS
Příspěvky: 155
Registrován: pon 22. říj 2012 22:25:36

Re: Ruský miliardář Jevtušenkov zvažuje koupi české Telefóni

Příspěvek od forum-user-UDFENS »

x
Naposledy upravil(a) forum-user-UDFENS dne sob 27. črc 2013 15:04:34, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Pitomec
Příspěvky: 2589
Registrován: ned 27. lis 2011 21:26:33
Bydliště: Brno

Re: Ruský miliardář Jevtušenkov zvažuje koupi české Telefóni

Příspěvek od Pitomec »

Dokud si budou lidi objednávat a platit služby O2 na zvonkových drátech, tak to může mít majitele jakého chce a nezmění se naprosto nic. Až začne masivní odliv klientů, tak se možná v O2 někdo probudí. A to (bohužel) hned tak nenastane :cry:
Obrázek
Montgolfier
Příspěvky: 32
Registrován: úte 16. črc 2013 0:54:44

Re: Ruský miliardář Jevtušenkov zvažuje koupi české Telefóni

Příspěvek od Montgolfier »

Vaše zvonkové dráty mě docela pobavily. Před pěti lety jsem si v domnění, že touto cestou půjde časem dosáhnout na Internet objednal v jedné zapadlé severočeské vesnici ten vámi zmiňovaný zvonkový drát, zavedení za 1 Kč. Nic jiného než Internet jsme nechtěli, tak jsme aktivovali nějaký mini tarif za 238,-/měs. jen na příchozí hovory s tím, že časem dosáhneme na nějaké ADSL. Nemusím mluvit o tom, jak O2 zavádí nové služby, takže po pěti letech se mi konečně podařilo dotáhnout tam bezdrát. Následovala samozřejmě ihned výpověď O2, na základě které mi zavolali a nabízeli do budoucna ten můj tarif dále za 100,-/měs. Takže možná že už jsou fakt v krizi...
Odpovědět