Vaše právní vědomí, a nejen to, je prachbídné! To, že zboží můžete do 14-ti dnů vrátit, neznamená, že Odorik je půjčovna!!!!! Nezapomínejte, že Vám dle zákona, který nečtete celý, mohou účtovat náklady na "uvedení zboží do původního stavu"... Také si laskavě uvědomte, že to vrácené zboží nejde do šmelcu, ale zase ho někdo koupí, byť se slevou "jako již rozbalené".Adamovská píše:Pane xsouku04 Adamov se hlásí můžete mne doporučit nějaký dobrý tarif?
Já si objednám zatím tu VoIP bránu a pokud se mne nebude zdát tak jí vrátím a půjčím si jiné zařízení jelikož si to objednám přes internet tak do 14 dnů mám to půjčení zdarma jelikož odsupím od smlouvy. Mátě nějaký tip či speciální slevu pro paní z Adamova.
Děkuji za nabídky slev
Již to vyjádření zde, ze kterého je zřejmé, že z Vaší strany se jedná o obcházení a zneužití zákona, je důvodem pro Odorik Vám nic neprodat, resp. bych Vám poslal objednané zboží, které už u podobného "zákazníka", jako jste Vy, bylo "zapůjčeno". Na ty Vaše kašpařinky to bohatě stačí!
Mimochodem. Neste nějaký politik?!